Як відформатувати пам'ять телефону. Як оформити вкладиш дитині про громадянство.

Форматування знімних карт пам'яті вашого телефону дозволяє звільнити місце для завантаження більшої кількості музики, зображень і відео. Знімні карти пам'яті можуть навіть служити в якості альтернативного місця для зберігання ваших заміток і адрес.
Вам знадобиться
  • - карта пам'яті;
  • - адаптер для карти пам'яті.
Інструкція
1
Підготуйте карту пам'яті для форматування. Вирішіть, чи хочете ви це зробити за допомогою телефону або комп'ютера. Якщо ви вирішите використовувати комп'ютер, вийміть карту пам'яті з телефону і вставте її в адаптер. В іншому випадку переконайтеся, що карта знаходиться в телефоні і він включений.
2
Перейдіть в меню і виберіть «Параметри телефону». Знайдіть там меню, яке називається Media Card або «Карта пам'яті». Якщо в телефоні є окремий менеджер для редагування пам'яті, зайдіть в нього.
3
Натисніть кнопку «Параметри». Переконайтеся, що підтримка карт пам'яті включена. Далі виберіть «Форматувати». Цю функцію можна знайти в загальному списку. Після вибору форматування ви зможете вибирати між форматування карти пам'яті та/або пам'яті самого телефону. Виберіть «Мультимедіа-карта», якщо інше не вимагається. Майте на увазі - ви втратите всі дані, що зберігаються на вашій картці.
4
Натисніть «ОК», коли ваш телефон запросить підтвердження форматування. Ваша карта пам'яті тепер почне форматироваться, що буде відображати відповідний індикатор. Не вимикайте і не йдіть з цього екрану. Після завершення форматування телефон повідомить вас про це, і індикатор більше не буде видно. Можливо, вам доведеться натиснути «ОК» для завершення процесу.
5
Отформатіруете карту пам'яті з використанням комп'ютера, якщо бажаєте, для чого помістіть адаптер з нею у відповідний слот. Ви також можете підключитися до комп'ютера за допомогою зовнішнього USB-кабелю, якщо він не має потрібного слота. Після підключення карти пам'яті, виберіть «Мій комп'ютер» в меню Windows. Виберіть карту пам'яті, яка повинна з'явитися в цій папці. Клацніть правою кнопкою миші на «Меню» і виберіть «Форматувати». Після цього вам буде запропоновано почати форматування, і ви зможете виконати такі ж дії, як і при форматуванні через телефон.