Як видалити непотрібну програму. Як видалити непотрібне з компа.

Часто буває, що на жорсткому диску не вистачає місця для якоїсь потрібної програми або фільму. В цьому випадку необхідно звільнити простір на диску, видаливши непотрібні і невикористовувані програми.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер або ноутбук.
Інструкція
1
Зайдіть в меню «Пуск» свого комп'ютера або ноутбука, якщо хочете видалити непотрібну програму.
2
Виберіть в меню «Панель управління». У вікні виберіть зі списку пункт «Програми». Далі, натисніть «Видалення програми» і в розкрився списку знайдіть невикористовувані вами програми, які можна видалити, щоб звільнити місце на жорсткому диску.
3
Скористайтеся пошуком для визначення місцезнаходження програми - зайдіть в меню «Пуск», введіть в рядку пошуку назву програми, дізнайтеся, де вона розташована, і знайдіть її серед файлів і папок.
4
Зайдіть в папку, де встановлена непотрібна програма, знайдіть файл, інсталюють програму і запустіть його. Таким чином можна видалити програму з комп'ютера або ноутбука. Скористатися можна обома варіантами, але перший переважніше, оскільки видаляючи програми через панель управління, ви можете бути впевнені в тому, що з вашого комп'ютера видалені всі компоненти невживаної вами програми.
Зверніть увагу
Будьте уважні, вибираючи програми для видалення, не видалите важливі системні програми і файли, антивірусну програму.
Корисна порада
Щоб не стикатися з необхідністю видаляти програми з комп'ютера, не встановлюйте непотрібне і небезпечне програмне забезпечення.
Поступово в пам'яті комп'ютера накопичується велика кількість даних, які, звичайно ж, впливають на роботу системи. Періодично необхідно проводити «очистку» жорсткого диска. Перш за все, це стосується програм, які раніше були встановлені, але зараз загубили свою актуальність і здаються вже просто непотрібними.
Вам знадобиться
  • - CCleaner,
  • - Total Uninstaller
Інструкція
1
Для видалення непотрібних програм в Windows використовується вбудований диспетчер додатків. Він дозволяє переглянути список майже всіх встановлених утиліт, і провести з ними операції відновлення чи видалення. Щоб увійти в цей диспетчер, необхідно зайти в «Панель управління» (пункт в меню «Пуск»), і вибрати пункт «Установка та видалення програм». Видалення проводиться, як правило, не повністю, оскільки використовуються пакети деинсталлятори самих додатків. Засобами системи не стирається зовсім нічого. Після такого видалення найчастіше залишаються порожні ключі в реєстрі, і зайві файли, які пакет просто-напросто забув прибрати.
2
Для виправлення помилок деінсталяції можна скористатися додатком для очистки системи CCleaner. Вона очищає кеш, видаляє всі тимчасові файли, коли-небудь створені різними програмами, допомагає виправити проблеми з реєстром, видалити ключі, що залишилися після операцій видалення, провести очищення вільного місця на жорсткому диску своїми коштами. Так само через цю програму можна запустити утиліту видалення непотрібних додатків, однак у своїй роботі вона мало чим відрізняється від роботи стандартного диспетчера очищення Windows.
3
Існують спеціальні менеджери, які ретельно видаляють програми , залишаючи при цьому мінімальна кількість «сміття». При видаленні великої кількості софта буде доцільно їх використовувати. Найбільш відомим і популярним дєїнсталлятором є Total Uninstall. З його допомогою можна видалити не тільки всі файли і дані реєстру, а й очистити деякі записи зі звіту про вироблених установках.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=u2CIWYjgoDU
Корисна порада
При виникненні найменших проблем, що виникли після використання спеціалізованих деинсталлятори, слід скористатися пунктом «відновлення системи». Ці програми можуть вносити небажані зміни в операційну систему, і з'явитися причиною її падіння.