Як зібрати трактор.

Трактор - корисна і потрібна річ не лише для фермерського господарства, а й для пересувань по путівцях, які в масі своїй більше схожі на незорану цілину. Ось лише одна з методик по збору трактора з практично непридатних матеріалів.
Інструкція
1
Конструкція зварної рами трактора повинна бути симетрична, майже прямокутна. Зверніть увагу: всі агрегати і вузли шасі повинні розміщувати в ній раціонально. 2 передні щаблі лонжеронів виготовляються з швелера №10, остання - з квадратної труби 80? 80 мм. Передня і задня щаблі траверса виконані з швелерів №12 та №16 відповідно. Швелер №12 служить матеріалом і для поперечки рами.
2
подмоторную кронштейни виготовлені з швелера №8. Пол кабіни, виходить межі рами, укріплений рамками з труби перетином 60? 40 мм. Приварите рамки до середніх щаблях лонжеронів з їх зовнішнього боку в тому місці, де вони зістиковано з задніми східцями.
3
Коробка передач береться від самоскида ГАЗ-53, зчеплення - від ГАЗ-52. Силовий агрегат трактора - звичайний 4-циліндровий двигун потужністю близько 40 л.с. Автор ідеї використовував двигун від болгарського автокара. Крім того, від автокара був узятий і задній міст, міцно прироблений до рами. Карданний вал можна зробити тільки складовим (задня частина від автокара, передня - від ГАЗ-52). Амортизація задньої частини забезпечується пневматичними шинами коліс від ГАЗ-66.
4
Щоб посадити ці колеса на ступиці від автокара, виріжте з диска середню частину з отворами для установки, а на її місце приваріть аналогічну частину від ЗІЛ-130. Передні колеса можна взяти від ГАЗ-69. Так як в даній конструкції передній міст не є ведучим, його можна зробити і самому.
5
Кермо краще зробити гідравлічним, яке працює тільки при включеному двигуні. Принцип його роботи приблизно такий же, як і у автокара. Щоб забезпечити його повноцінну роботу, краще всього використовувати шестерний насос НШ-10. Рульове колесо можна взяти від комбайна КСК-100А.
6
Навішування береться про трактора МТЗ-80, масляний бак зроблений з ресивера самосвальной візки від трактора Т-150. Кабіна - двомісна цільна, з широкими бічними вікнами. Її каркас можна зварити з труб квадратного і прямокутного перерізу. Двері обшивається сталевим листом в 2 мм, а дах кабіни, як і крила, зроблена з цільного сталевого листа в 3 мм. Каркас капота робиться з куточка 35? 35 мм і після обшивається сталевим профлистом в 2 мм.
7
Передні фари можна взяти від Москвича, передні і задні сигнальні ліхтарі - від ГАЗ-52 і трактора Т-150 відповідно. Всередині кабіна обшивається шумоїзоляционнимі матеріалами та шкірзамінником. Під саморобним сидінням розмістіть акумулятор СТ-90 і ящик для інструментів.