Як повернути гроші за автомобіль.

Купівля автомобіля для більшості людей - радісна подія. Але дуже часто радість змінюється прикрістю, якщо автомобіль раз у раз ламається і більшу частину часу перебуває на станції технічного обслуговування. Відповідно до законів РФ, покупку можна не тільки обміняти, але і отримати назад свої гроші.
Вам знадобиться
  • - Заява продавцеві;
  • - висновок незалежних експертів;
  • - заяву до суду.
Інструкція
1
Якщо ваш новий автомобіль не влаштовує вас по численних причин, і вам доводиться витрачати багато часу на його нескінченну транспортування в сервіс для ремонту, то ви можете зажадати назад свої гроші і повернути автомобіль продавцеві. Зокрема, це гарантує закон про захист прав споживачів і Цивільний кодекс РФ.
2
Відповідно до закону ви можете обміняти товар на аналогічний або будь-який інший з доплатою або отримати назад свої гроші. Якщо ваш автомобіль провів на станції технічного обслуговування 30 днів за один рік, або ви виявили суттєві вади протягом 14 днів з моменту придбання, зверніться до продавця і вимагайте назад гроші. Але це стосується тільки до нових товарів. Якщо ви придбали старий автомобіль, то повернути свої гроші можете лише протягом двох тижнів з моменту покупки при виявленні прихованих дефектів, про які продавець знав, але приховав.
3
Щоб довести, що недоліки є, запросіть незалежного експерта з ліцензованих служб. Вам проведуть повну діагностику і дадуть письмовий висновок. Оплатити дану послугу вам доведеться з власної кишені, але всі витрати ви обов'язково отримаєте назад після суду. Також ви можете зажадати заплатити вам за моральну шкоду і за масу витраченого часу на розгляди і суди.
4
Все це варто робити лише в тому випадку, якщо продавець відмовляється повертати гроші або пропонує вам новий товар в обмін бракованого, а ви на це не згодні. Якщо обставини склалися саме таким чином, зверніться до Арбітражного суду. Подайте заяву, прикладіть висновок незалежного експерта. Хоча за законом ви не повинні оплачувати незалежну експертизу, всю діагностику зобов'язаний провести виробник товару. Але практика показує, що без участі фахівця з незалежної експертної служби та його письмового висновку довести, що автомобіль постійно виходить з ладу з вини виробника, практично неможливо.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2BLVUFZJ6iE
Зверніть увагу
Суди РФ завжди стоять на боці покупця, так як продавець зобов'язаний беззастережно повертати гроші або міняти товар на якісний автомобіль, а не доводити справу до суду.