Як повернути дозвіл екрана.

Дозвіл - термін, який застосовується до зображень у цифровій формі. «Картинка» робочого столу і все значки на ній теж є цифровим зображенням. Від того, який дозвіл екрана вибрано, буде залежати вид робочого столу і всіх запускаються файлів (великі чи дрібні іконки папок і файлів, їх нормальний або розтягнутий вид, вид підписів до файлів і так далі). Повернути колишнє чи встановити новий дозвіл екрана можна всього за кілька кліків.
Інструкція
1
Щоб налаштувати дозвіл екрана, відкрийте панель управління через меню «Пуск». При відображенні панелі управління за категоріями виберіть пункт «Оформлення і теми». У вікні, або виберіть завдання «Змінити дозвіл екрана», або натисніть на іконку «Екран». Якщо панель управління має класичний вигляд, відразу виберіть значок «Екран», натиснувши на нього лівою кнопкою миші. Відкриється вікно «Властивості: Екран». Щоб переключатися з відображення панелі управління за категоріями до класичного вигляду і назад, натисніть відповідну команду-напис у лівій частині діалогового вікна панелі управління.
2
Вікно «Властивості: Екран» можна викликати і іншим способом. Клікніть з робочого столу в будь-якому вільному від папок і файлів місці правою кнопкою миші. У випадаючому меню виберіть останній рядок «Властивості» і натисніть на неї будь-якої кнопкою миші. У вікні, перейдіть на вкладку «Параметри».
3
Вкладка «Параметри» розбита на кілька частин. У верхній частині ви побачите візуальне відображення вашого монітора. Якщо у вас підключено кілька моніторів, виберіть, до якого з моніторів ви будете застосовувати нові налаштування. Для цього клікніть по зображенню монітора лівої кнопкою миші, щоб воно підсвітити рамочкою. Якщо у вас встановлений всього один монітор, залиште все без змін.
4
Щоб змінити дозвіл екрана обраного монітора, в розділі «Дозвіл екрану», розташованого під розділом з візуальним відображенням дисплея, перемістіть «повзунок» в потрібне вам положення і натисніть кнопку «Застосувати». Конфігурація робочого столу зміниться, вам буде дано кілька секунд на те, щоб оцінити результат. Якщо вас влаштовує нове відображення, підтвердіть операцію, натиснувши у вікні-оповіщенні кнопку «Так». Закрийте вікно властивостей, натиснувши кнопку «ОК» або значок «х» у правому верхньому кутку вікна. Якщо вас не влаштовує новий дозвіл екрана, натискання кнопки «Ні» поверне вас до поточних налаштувань.