Як підключити зовнішній диск.

Зручне рішення збільшення обсягу пам'яті для зберігання даних - покупка зовнішнього жорсткого диска. Для його установки не потрібно викликати спеціаліста, не потрібно розбирати комп'ютер. Це особливо актуально, якщо комп'ютер знаходиться на гарантії.
Інструкція
1
Зовнішній жорсткий диск вирішує безліч проблем, при цьому представляючи собою ще й стильний комп'ютерний аксесуар. Перш ніж встановлювати зовнішній диск, його потрібно правильно підібрати, тому що, від того, який зовнішній диск ви купите, буде залежати його підключення до комп'ютера.
2
Слід знати, що в якості зовнішнього жестrого диска можна використовувати жорсткий диск будь-якого типу, розміру та об'єму. Ви можете підключити звичайний 3,5 дюймовий жорсткий диск за допомогою спеціального адаптера Mobile Rack, і в цьому випадку підключення здійснюватиметься за допомогою кабелю USB та кабелю з адаптером живлення 220V (йде в комплекті з адаптером). Потрібно буде вставити жорсткий диск всередину адаптера, закрити, підключити до силової розетки, а також кабелем USB до комп'ютера.
3
Також можна в якості зовнішнього диска підключити звичайний 2,5 дюймовий жорсткий диск (для ноутбуків), використовуючи відповідний адаптер. Адаптери для дисків такого розміру не вимагають підключення до розетки 220V, і послідовність дій при підключенні буде простіше: вставте диск всередину адаптера і підключіть його до будь-якого вільного порту USB на комп'ютері.
4
При використанні готового зовнішнього диска вам не потрібно буде здійснювати додаткових дій - просто підключіть диск через USB кабель до комп'ютера і насолоджуйтеся.
5
В деяких випадках після підключення нового диска до комп'ютера, буде потрібно провести форматування диска. Щоб відформатувати диск, зайдіть в папку «Мій комп'ютер», знайдіть у ній значок нового диска, і клацнувши по ньому правою кнопкою виберіть пункт «Форматувати» в діалоговому вікні потрібно змінити тільки два пункти - вибрати в якості файлової системи NTFS і поставити галочку біля напису «швидке форматування». Після цього ваш новий жорсткий диск буде повністю готовий до роботи.
Зверніть увагу
Варто відзначити, що вартість звичайного диска разом з адаптером буде істотно нижче вартості готового зовнішнього жорсткого диска такого ж об'єму.