Як змінити розмір шрифту в інтернеті. зробити шрифт сторінок крупніше в опері.

Встановивши новий браузер, або сівши за комп'ютер після того, як за ним грали пустотливі діти, можна виявити, що шрифт в інтернеті абсолютно не зручний. Багато погано бачать поблизу, і дрібний шрифт заважає в роботі. Інші, навпаки, погано сприймають великий шрифт. Порядок дій для зміни розміру шрифту розрізняється залежно від того, який браузер ви використовуєте.
Інструкція
1
Найпростіший і найдієвіший спосіб змінити розмір шрифту - поміняти масштаб сторінок. Затисніть клавішу Ctrl і покрутіть коліщатко миші: вниз - щоб зменшити розмір шрифту, вгору - щоб збільшити. Також можна натиснути Ctrl і клавішу «+», що призведе до такого ж результату. Цей спосіб підходить для будь-якого браузера, але передбачає зміну не тільки розміру шрифту, але і всього масштабу сторінки. Нормальний вигляд сторінки має масштаб 100%, збільшивши масштаб, автоматично збільшується шрифт. Якщо необхідно змінити розмір шрифту, не змінюючи інших параметрів, потрібно зайти в настройки браузера.
2
Якщо вам необхідно змінити розмір шрифту в браузері Mozilla Firefox (мається на увазі остання версія), натисніть на кнопку Firefox в лівому верхньому кутку, виберіть «Налаштування» та натисніть верхній пункт відкрився списку, який теж називається «Настройки». Відкрийте третю вкладку «Вміст». У розділі «Шрифти і кольори» виберіть шрифт і розмір (від 9-го до 72-го). Натисніть «Додатково» в правій стороні і зніміть прапорець «Дозволити веб-сайтам використовувати свої шрифти».
3
У популярному браузері Опера поміняти розмір шрифту можна, вибравши в меню «Налаштування» - «Загальні настройки». На вкладці «Веб-сторінки» натисніть на назву шрифту і у вікні, виберіть розмір. У цьому ж вікні можна поміняти масштаб сторінки, зробивши шрифт менше або більше. В Опері також можна налаштувати розмір так званого моноширинного шрифту, який має знаки однакової ширини.
4
У браузері Internet Explorer натисніть на кнопку «Сторінка» вгорі вікна, знайдіть «Розмір шрифту» і встановіть відповідний: найбільший, великий, середній, дрібний і найдрібніший.
5
Якщо вам необхідно змінити розмір шрифту в браузері Google Chrome, натисніть на кнопку налаштувань у правому верхньому кутку, виберіть «Параметри», «Розширені» і знайдіть «Розмір шрифту».
У кожного користувача свої уявлення про те, яким повинен бути шрифт , щоб він був зручний для читання. В інтернеті кожна сторінка відображається відповідно до того, які налаштування були обрані адміністратором. Тим не менш, в деяких випадках користувач може поміняти шрифт.
Інструкція
1
Щоб вибрати новий стиль, розмір і колір шрифту в браузері Mozilla Firefox, запустіть його і виберіть у меню «Інструменти» пункт «Настройки». Відкриється нове вікно. Перейдіть в ньому на вкладку «Вміст». У групі «Шрифти і кольори» встановіть потрібні вам значення і натисніть на кнопку ОК, щоб вибрані настройки вступили в силу.
2
В Internet Explorer виберіть у меню «Сервис» пункт «Властивості оглядача», у новому вікні перейдіть на вкладку «Загальні» і знайдіть групу «Подання». Натисніть на кнопку «Шрифти», відкриється додаткове вікно, в якому можна вибрати стилі шрифтів. Встановіть потрібні вам значення і застосуєте нові налаштування. В інших браузерах дійте за аналогією.
3
Для тих, у кого проблеми із зором, текст на інтернет-сторінках може здаватися надто дрібним. У цьому випадку можна збільшити масштаб сторінок, тоді шрифт на них теж збільшиться. Для цього натисніть клавішу Ctrl і перейдіть коліщатко миші. При кожній прокручуванні вгору масштаб буде збільшуватися, при прокручуванні вниз, відповідно, зменшуватися.
4
Якщо ви хочете особливим чином оформити своє повідомлення на сайті, застосувавши до шрифту різні ефекти, шукайте настройки форматування у формі для відповіді. Якщо в полі «Швидка відповідь» ви не можете їх знайти, скористайтеся розгорнутою формою. Виділіть текст, шрифт в якому хочете змінити, і застосуєте потрібні вам ефекти і стилі, користуючись спеціальними кнопками і полями.
5
Також до шрифту можна застосувати різні ефекти, прописавши теги «вручну». Пам'ятайте, що для кожного ефекту повинно бути два тега: відкриває та закриває. Найчастіше використовуються: курсив - [i] [/i], жирний шрифт - [b] [/b], підкреслення - [u] [/u], закреслений текст - [s] [/s]. Ваш текст повинен бути розташований між відкриває і закриває тегами.