Як створити файл-довідку.

Файл-довідка - це файл у форматі .chm, цей формат був розроблений спеціально для створення гіпертекстових довідкових документів. Для його перегляду головне, щоб був встановлений браузер Internet Explorer.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - браузер;
  • - Microsoft HTML Help Workshop;
  • - HTM2CHM.
Інструкція
1
Перейдіть по посиланню http://soft.softodrom.ru/%D0%A1%D0%BA%D0%B0%D1%87%D0%B0%D1%82%D1%8C/2811/, скачайте програму HTM2CHM, призначену для створення файлів довідки. Встановіть програму на комп'ютер.
2
Запустіть її. Зробити файл-довідку потрібно, починаючи зі створення змісту. В головному меню програми виберіть опцію «Зміст». Далі відкриється вікно «Генератор змісту», в ньому вкажіть папку з заготовленими HTML файлами для створення файлу в форматі * .chm, введіть ім'я та розміщення майбутнього файлу-довідки.
3
Перейдіть в режим редактора, у ньому всі статті будуть розташовані у вигляді вертикального лінійного списку. Виконайте сортування статей за алфавітом, при необхідності відредагуйте назви статей, або призначте індивідуальні кнопки для статей.
4
Щоб перемістити статтю, перетягніть її мишею в потрібне місце. Зайдіть у властивості сторінки, щоб встановити іконку (клацніть правою кнопкою миші по сторінці, викличте контекстне меню, виберіть пункт «Властивості»).
5
Скачайте програму HTML Help Workshop, для цього перейдіть за посиланням http://soft.softodrom.ru/%D0%A1%D0%BA%D0%B0%D1%87%D0%B0%D1%82 % D1% 8C/38/і натисніть кнопку «Завантажити». Встановіть програму на комп'ютер, запустіть її, щоб продовжити роботу з конструювання файла-довідки.
6
Створіть новий проект («Файл» - «Новий»). Вкажіть ім'я проекту і місце збереження. В наступному вікні вкажіть файли, що включаються в проект (html і файл змісту), далі додайте файли html в проект. Далі буде запущено вікно налаштувань, в якому можна вибрати опції зовнішнього вигляду файлу-довідки. Наприклад, перейдіть у вкладку Buttons, щоб додати кнопки в ваш файл. Коли всі налаштування обрані, скомпілюйте файл-довідку кнопкою Start.