Як встановити рамку.

Вдало підібрана рамка для фотографії здатна надати зовсім новий настрій зображенню і зробити його більш привабливим. Для цього ви можете скористатися програмою Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті готовий шаблон для вашої рамки - наприклад, на сайтах www.futuru.ru (формат PNG), www.photopsd.ru (формат PSD) або www.alfor.ru (рамки будь-яких форматів). Особливо зручним вважається формат PNG. Через те, що він володіє прозорим фоном, вам не доведеться згодом вирізати отвір в рамці. Втім і формат PSD («рідний» для Adobe Photoshop) досить зручний.
2
Відкрийте в Adobe Photoshop збережений файл з рамкою в форматі PNG і фотографію. Вам буде необхідно «підігнати» параметри фотографії під розмір рамки (або навпаки). Але в даному випадку розміри краще «зменшувати», а не «збільшувати». Пов'язано це з тим, що будь-яке збільшення растрового зображення зазвичай призводить до погіршення його якості.
3
Змініть розміри фотографії. Це можна зробити 2-ма способами: - вибрати в меню «Зображення» вкладку «Розмір зображення»; - натиснути правою кнопкою миші на верхню область зображення і в списку вибрати вкладку «Розмір зображення». Підберіть необхідні параметри так, щоб внутрішні краї рамки і фотографії приблизно збігалися.
4
Оберіть в «Списку інструментів» інструмент «Прямокутна область» і виділіть зображення. Скопіюйте його в шаблон, натиснувши Ctrl + C.
5
Для того щоб максимально поєднати рамку і фотографію, змініть розмір отриманого шару наступним чином: - в меню «Редагування» виберіть вкладку «Трансформація»; - виберіть з випав списку «Масштаб».
6
Так як ви вибрали шаблон для рамки у форматі PNG, то вам тепер необхідно перенести шар з фотографією назад для того, щоб він опинився позаду шару з рамкою. Виберіть у меню «Шар» вкладку «Розташування» і з випав списку - «Перенести назад». Фотографія в красивій рамці готова.
7
Якщо ви хочете змінити кут нахилу фотографії, змінити масштаб, повернути під певним кутом, використовуйте меню «Редагування».
8
Збережіть фотографію на вашому комп'ютері в зручному для вас форматі.
Щоб документ виглядав незвично, користувач може додати по його краю рамку. Така маленька і, здається, майже непомітна робити може вплинути на все враження про документ в цілому.
Вам знадобиться
  • - програма MS Office Word.
Інструкція
1
Відкрийте ваш вже надрукований документ або виберіть створення нового за допомогою меню «Файл». Визначтеся з зовнішнім виглядом вашої майбутньої рамки, враховуючи призначення документа.
2
Виконайте роботу над текстом - отформатируйте його так, щоб уже не довелося проводити будь-які зміни щодо шрифту, полів, розташування, вирівнювання і так далі. Це потрібно для того, щоб не було зсуву тексту по сторінці.
3
Відкрийте меню форматування тексту, виберіть у ньому вкладку «Кордони і заливка». Якщо ви такий не бачите, розгорніть список повністю. Це актуально для програм Word c меню старого зразка (версії до 2007 року).
4
Якщо у вас встановлена програма Microsoft Office Word 2007 і вище, тоді, перебуваючи на головній вкладці, клацніть по маленькій піктограмі з чотирма квадратами. Натисніть на меню, що випадає стрілки, якщо хочете налаштувати якийсь певний параметр.
5
Відкрийте в новому меню вкладку налаштувань сторінки. Зробіть так, щоб майбутня рамка розташовувалася навколо всієї сторінки документа, а не тільки надрукованого тексту. Натисніть на меню, що випадає ескізів рамок, виберіть будь-яку вподобану для свого документа. Налаштуйте її параметри і розташування - можна, наприклад, зробити рамку по всьому документу, а можна застосувати тільки до титульної його сторінці.
6
Виконайте залишилися налаштування у вікні параметрів документа. Також ви можете легко замінити рамку на іншу, видаливши поточну і подивившись, як виглядатиме ваш документ з іншого. Також спробуйте скористатися шаблонами оформлення.
7
Виконайте збереження документа за допомогою пункту меню «Зберегти як ...». При виборі формату враховуйте, в якій версії MS Office ваш файл буде відкриватися в подальшому, оскільки розширення .docx не підтримує старими версіями програми (до 2007 року).
Зверніть увагу
Зберігайте пророблені зміни частіше.
Корисна порада
Користуйтеся шаблонами.