Як зробити гучномовець.

Люди старшого покоління добре пам'ятають чорні громкоговорітелі- «тарілки». Зробити такий же прилад, скажімо, для прикраси інтер'єру в стилі першої половини двадцятого століття можна і сьогодні. І він буде дійсно працювати.
Інструкція
1
Візьміть звичайні п'яльця для вишивання. Виготовте з чорного паперу конус, що має діаметр, рівний внутрішньому діаметру п'яльці, і висоту порядка 50 міліметрів. Закріпіть конус в пяльцах будь-яким способом. Наприклад, для цього його можна забезпечити шириною, рівній товщині п'яльці.
2
Виготовте відрізок звичайної дерев'яної або пластмасової креслярської лінійки, довжина якого дорівнює діаметру п'яльці. Візьміть електромагнітний телефонний капсуль з відгвинчується кришкою, наприклад, типу ТК-67. Відкрутіть від нього кришку, витягніть мембрану. Зачистіть її середину наждачним папером до блиску. Поверхня залудити. Потім розігніть канцелярську скріпку, яку також залудити. Припаяйте скріпку до мембрани з таким розрахунком, щоб при центровке мембрани вона могла вийти через центральний отвір кришки капсуля. Якщо центральний отвір у кришки відсутній, просвердлите його. Встановіть мембрану на місце, а потім закрутіть кришку. Капсуль розмістіть строго в середині відрізка лінійки і приклейте, заздалегідь підключивши до нього дроти. Дочекайтеся висихання клею.
3
Укоротите що виходить з капсуля скріпку до такої довжини, щоб після установки лінійки з ним на п'яльці вона злегка стосувалася конуса. Щоб вона не проткнула конус, обмотайте її ізолентою.
4
Прикріпіть лінійку будь-яким способом поперек п'яльці. Скріпка повинна злегка притиснутися до конусу-дифузору. Підключіть капсуль до трансляційної (ні в якому разі не до електричної!) Розетці. Гучномовець повинен зазвучати.
5
Сідлайте для гучномовця підставку будь-якої конструкції або забезпечте його міцної дротяною петлею для кріплення на стіні.
6
Якщо ви захочете продати гучномовець, наприклад, на аукціоні, обов'язково вкажіть, що він є сучасною копією. Чи не видавайте його за даний виріб періоду першої половини двадцятого століття, оскільки такі дії можуть бути кваліфіковані як шахрайство.