Як заварити автомобіль.

Несвоєчасна закладення сколів і тріщин призводить до корозії металу, так як незахищені поверхні автомобіля схильні вологи. Наслідком цього є необхідність проведення зварювальних робіт. Зварювання автомобіля - це ювелірна робота і без наявності досвіду заварити авто практично неможливо. Тому краще скористатися послугами фахівців з сервісу. Але якщо є досвід, то можна провести зварювання в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - зварювальний апарат;
  • - електроди;
  • - обмундирування зварника;
  • - пластини або лист заліза товщиною 5 мм.
Інструкція
1
Найбільш схильні до корозії пороги. Вони в першу чергу потребують ремонту з проведенням зварювальних робіт. Щоб переварити пороги, придбайте зварювальний апарат, електроди, пластини або лист заліза товщиною 5 мм. Зніміть двері, гумки ущільнювачів. Обробіть пороги перетворювачем іржі, нанесіть грунтовку і мастику.
2
Далі виріжте пластини потрібної ширини і довжини, обробіть їх розчинником або іншим знежирюючим засобом. Приварюється суцільним швом, виробляючи подовжню зварювання. Краю приварюваних пластин повинні закінчуватися посередині стійок. Приварите краю поперечним суцільним швом. Обробіть приварені пороги наждачним папером (нулевкой), знежирте, нанесіть грунтовку і пофарбуйте.
3
Якщо пороги зовсім згнили, то приварювати підсилюють пластини не має сенсу. Тому зріжте їх зварюванням до стійок. Приварите дві труби на ширину порогів, до труб приваріть пластини.
4
Якщо у вас лопнули стійки, зачистите все лопнули місця від фарби, знежирте, приваріть зовні. Але провести зварювальні роботи тільки зовні - недостатня міра, щоб зміцнити стійки. Тому виріжте пластини потрібної ширини і приваріть їх зсередини поздовжніми суцільними швами. Обробіть знежирюючим засобом, нанесіть грунтовку, пофарбуйте.
5
Тріщини в двері, на капоті, крилах краще не варити, а змінити на нові двері, крило або капот, так як кузов якого автомобіля виготовлений з тонкого заліза і при зварювальних роботах його просто поведе.
6
Не забувайте, що будь-які зварювальні роботи необхідно проводити з порожнім і пропареним бензобаком.
7
Якщо ви не володієте достатнім досвідом зварника, зверніться в автосервіс, так як зварювальні роботи автомобіля - дуже точна і складна робота і без наявності навичок зробити це дуже важко.