Як збільшити жорсткий диск.

Будь-який комп'ютер потребує періодичного оновлення - купуючи пару років тому комп'ютер, ви думали, що його можливості ще довго будуть актуальними. Але накопичилися фотографії, фільми, музика і вам вже катастрофічно не вистачає вільного місця на жорсткому диску.
Інструкція
1
З розвитком нових технологій, комп'ютерні комплектуючі стали коштувати дешевше, і сьогодні дозволити собі апгрейд свого комп'ютера або ноутбука може майже кожен. Потреба в збільшенні жорсткого диска встає часто, тому вибираючи новий жорсткий диск слід робити це з поглядом у майбутнє. Інакше кажучи, варто один раз купити великий жорсткий диск і потім довго не згадувати про подібні проблеми.
2
Способів збільшити жорсткий диск два: купити новий, взамін старого або купити новий і використовувати його як додатковий. В обох випадках ви вирішуєте головну проблему - брак вільного місця, проте є нюанси в тому і іншому випадку. Встановивши новий диск замість старого, вам буде потрібно перевстановлення операційної системи і всіх програм. Якщо ви збільшуєте ємність для зберігання файлів за рахунок покупки додаткового жорсткого диска, і ви користуєтеся ноутбуком, будьте готові до незручностей при транспортуванні - додатковий диск доведеться носити з собою.
3
Отже, якщо ви зважилися на збільшення жорсткого диска шляхом установки нового, вам слід дізнатися який тип жорсткого диска підходить для вашої моделі комп'ютера, придбати диск потрібного вам обсягу, встановити сам диск замість старого і після цього встановити заново операційну систему і програми.
4
Якщо вам не під силу переустановка системи та програм або вас влаштовує додатковий диск, найпростіший спосіб збільшити жорсткий диск - купити зовнішній жорсткий диск. Причому, можна купити як звичайний жорсткий диск, для установки всередину комп'ютера або ноутбука, так і спеціальний зовнішній. У першому випадку вам доведеться купити спеціальний бокс, всередину якого ставиться диск, і після підключається до комп'ютера через USB порт.
5
Власники звичайних комп'ютерів з системним блоком і монітором можуть також встановити додатковий жорсткий диск всередину системного блоку поруч зі старим. В цьому випадку вам може крім самого жорсткого диска знадобитися ще й спеціальний кабель для підключення двох жорстких дисків.