Як зробити свій хост.

Кожен, хто збирається приступити до відкриття власного хостингу, зобов'язаний розуміти, що він не зможе стати прибутковим відразу після його заснування. Запасіться фінансами, терпінням і знанням англійської мови. Все це буде потрібно для вивчення документації до панелей управління.
Вам знадобиться
  • - підходяща панель для хостингу;
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - персонал.
Інструкція
1
Вивчіть характеристики обраної вами панелі для створення хостингу. Після цього приступайте до найбільш простого етапу - створення сервера і установкою панелі. Однак сама задача настільки легкою по суті не є. Навпаки, даний етап - найвідповідальніший. За рахунок грамотного вибору сервера і його площадки ви зможете зрозуміти, з якими обмеженнями вам доведеться зіткнутися при створенні хостингу і як це краще зробити.
2
Вирішіть, скільки часу ви будете приділяти хостингу. День за днем до вас звертатимуться клієнти і вимагати 24-годинну підтримку протягом усього тижня, за телефонами, ICQ і поштою. Чи готові ви не спати, замінюючи собою службу підтримки і менеджерів? Пам'ятайте, що організація підтримки становить дуже важливий ключовий аспект для старту всього хостингу, так як це не просто звичайне місце на сервері, а й серйозна інформаційна послуга. Тому в першу чергу дайте відповідь, чи зможете ви надати вашим клієнтам всю необхідну підтримку і як ви збираєтеся це зробити?
3
Подумайте, наскільки добре ви знайомі з програмної і апаратної частиною. Дуже важливо добре розуміти ПЗ, використовуване для організації хостингу як основи клієнтських сайтів. Наприклад, в системі MS Windows веб-сервер IIS вимагає не тільки установки, але ще і його правильного налаштування, про яку дізнатися можна при вивченні книг по роботі з IIS і з Windows. Також слід знати все про вразливості, можливостях системи і завжди стежити, щоб на ній було встановлено останні оновлення.
4
Переконайтеся, що ви маєте початковий капітал для вірного розвитку хостингу. Для безлічі найрізноманітніших речей потрібно серйозні фінансові вкладення вже на початковому етапі відкриття хостингу.
5
Вирішіть, чи наймати на початку діяльності співробітників або організувати хостинг поодинці. Едінолічіе стане хорошим варіантом з фінансової точки зору, проте це потребуватиме значних часових затрат. Але за рахунок присутності співробітників ви зможете швидко впоратися як з організаційними, так і з технічними проблемами.