Як зняти рульовий наконечник.

При ремонті передньої підвіски майже в кожному випадку виникає необхідність заміни або ремонту рульового наконечника. Зняти його на перший погляд легко, але насправді це не дуже проста задача.
Вам знадобиться
  • - набір торцевих і комбінованих ключів;
  • - газовий пальник;
  • - проникаюча мастило будь-якого типу;
  • - знімач для кульових опор;
  • - металева щітка;
  • - пластикова пляшка з водою.
Інструкція
1
За допомогою домкрата підніміть переднє колесо машини, підставивши домкрат на відповідну опору кузова. Зніміть колесо, складіть кріпильні гайки в коробочку, щоб не втратити їх. Підкладіть зняте колесо під лонжеронну балку для страховки домкрата.
2
Змочіть кріпильні гайки рульового наконечника проникаючої мастилом. Найсильнішим дію має рідина для коробок-автоматів. За допомогою металевої щітки зчистіть налиплу бруд з різьби на рульовий тязі і на штоку кульової опори, щоб ви могли вільно відкрутити гайки, якими закріплено рульовий наконечник.
3
Вийміть шплінт, що утримує кріпильну гайку штока рульового наконечника. Дуже часто шплінт ламається при спробі витягти його. Якщо він зламався, спробуйте вибити його за допомогою молотка, підставивши цвях до залишку шплінта. Сильно не старайтеся, якщо він не вибивається, за допомогою молотка загніть стирчать кінці шплінта в прорізах гайки так, щоб ви могли надіти на гайку головку торцевого ключа.
4
Незалежно від результату попередньої операції, відкрутіть гайку штока рульового наконечника. Якщо шплінт не вдалося витягти, прорізи гайки зріжуть його, коли ви будете її відкручувати.
5
За допомогою ріжкового ключа відкрутіть контргайку, яка утримує наконечник на рульовий тязі. При необхідності користуйтеся додатковим важелем з короткого відрізка труби. Якщо гайка не піддається, і є тенденція до зрізання граней, нагрійте її за допомогою газового пальника. При нагріванні метал розширюється, і гайка звільниться. Розслабивши контргайку рульового наконечника, нанесіть проникаюче мастило на різьбу рульової тяги і штока рульового наконечника для більш легкого ходу гайок по різьбі.
6
За допомогою знімача для кульових опор, звільніть конічну частину штока з посадкового місця в повідку поворотного кулака. Якщо середні значення зусиль знімача не дозволяють звільнити шток рульового наконечника, нагрійте його посадочне місце за допомогою газового пальника. Нагріваючи метал, що не спаліть пильовик рульового наконечника. На всякий випадок тримайте поруч пляшку з водою, щоб ви могли відразу загасити загоревшуюся мастило. Після нагріву посадкового місця конічне з'єднання штока легко Рассоедините.
7
Вийміть шток з повідка і скрутіть рульової наконечник з рульової тяги.