Як зробити ракетне паливо.

Існують люди, які захоплюються ракетомодельного спорту. Вони виготовляють зменшені копії ракет і запускають їх в небо. Щоб запустити модель ракети, потрібно паливо, яке легко можна зробити в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • Для способу №1:
  • - вода;
  • - цукор;
  • - мед;
  • - нітрат калію.
  • Для способу №2:
  • - перекис водню 70%;
  • - каталізатор (сіль марганцевої кислоти, платина, або срібло).
Інструкція
1
Спосіб № 1Для початку приготуйте всі вищеперелічені інгредієнти, необхідні для виготовлення ракетного палива. Візьміть стару каструлю, яку ви не плануєте вже більше ніколи використовувати, змішайте в ній 100 г нітрату калію, 50 г цукру, 18 г меду і 80 мл дистильованої води. Перемішайте масу дерев'яною ложкою.
2
Поставте каструлю на середній вогонь і нагрівайте, постійно помішуючи, приблизно протягом 5 хвилин. Не забувайте використовувати захисні рукавички. Потім перелийте масу у жароміцних форму і поставте в попередньо розігріту до 180 градусів за Цельсієм духовку на 45 хвилин.
3
Готове ракетне паливо слід охолодити до того моменту, коли по консистенції воно нагадуватиме тісто. Потім вийміть його з форми за допомогою дерев'яної мішалки або ложки. Використовуючи захисні рукавички, сформуйте з ракетного палива кулі або інші форми за бажанням. Через кілька годин паливо остаточно затвердіє.
4
Спосіб № 2Для виготовлення ракетного палива другим способом вам знадобиться перекис водню (70%), а також каталізатор. В ролі каталізатора може виступити сіль марганцевої кислоти, платина або срібло. Каталізатор змусить молекули перекису водню блискавично розпастися і виділити тепло, водяна пара і кисень. Вибравши каталізатор, змішайте його з перекисом водню. Ракетне паливо готове.
Зверніть увагу
1. Будьте вкрай обережні! Изготавливаемое в домашніх умовах ракетне паливо може спалахнути в будь момент.2. Ніколи не використовуйте мікрохвильову піч, щоб розігріти паливо. В іншому випадку воно швидко запалиться.
Корисна порада
Зберігати ракетне паливо слід в герметичних пластикових контейнерах.