Як розбити файл.

При пересиланні файлів по електронній пошті можна зіткнутися з проблемою, коли поштовий сервер не дозволяє передати або прийняти файл великого об'єму. Коли файл у що б то не стало повинен бути відправлений, а іншого шляху немає, можна його «розбити» і переслати по частинах. Не варто лякатися - гострих осколків не буде!
Інструкція
1
Дійсно, інший раз неможливо перемістити файл в якесь місце, не розбивши його на частини. Зробити це без підручних засобів неможливо, але, іноді ви і не підозрюєте, що заповітний «молоток», що може допомогти вам розбити потрібний файл на частини, знаходиться у вас під рукою! Точніше, необхідна програма, яка вміє різати будь-який файл на частини, встановлена на ваш комп'ютер. Тому що без такої програми в щоденному побуті користувачеві обійтися не просто, і мова, звичайно ж, йде про звичайний архіваторі, такому як WinRAR або WinZip.
2
Якщо у вас з якоїсь безглуздої випадковості не встановлений архіватор, ви можете завантажити його на офіційному сайті одного з розробників чудо-програм. Вибирайте на свій смак - вони мало чим відрізняються, в усякому разі, звичайний користувач різниці не помітить. Правда, можна спробувати і вибрати для себе більш зручну.
3
Отже, якщо ваш вибір - WinRAR, вам потрібно правою кнопкою натиснути на файлі, що вимагає поділу на частини, і вибрати рядок меню «Додати в архів». У вікні не тільки потрібно вибрати місце і ім'я «осколків» (за замовчуванням розрізаний на частини файл впаде в ту ж папку) але і зробити найголовніше - прописати цифру (на жаль, тільки в байтах), яка буде розміром кожної частини майбутнього файлу . Цей розмір потрібно вказати у віконці «Розділити на томи». В общем-то, в цьому ж віконці можна вибрати пропоновані готові розміри.
4
Програма WinZip дає можливість вводити розмір частини файлу не в байтах, а в більш звичному вимірі - мегабайтах. Принцип «розбивки» такий же, як і в WinRAR. Дійте тим же шляхом, щоб досягти потрібного результату.
5
Після того, як файл буде розрізано на частини, перед вами опиняться кілька файлових архівів, які дозволять відкрити весь файл, тільки якщо всі частини будуть в одній папці на комп'ютері.
Корисна порада
Корисна дрібниця, яка може стати в нагоді - під час «розбивки» файлу на частини обидві програми дозволяють встановити на «осколки» пароль.