Як створити html шаблон. Як створювати шаблон в html.

HTML є найпопулярнішою мовою розмітки, який використовується в інтернеті. Саме з його допомогою здійснюється виведення вмісту сторінки у вікно браузера. При створенні сайту необхідно створити шаблонний документ, який буде служити основою для декількох сторінок. Шаблон HTML дозволяє полегшити редагування проекту і допоможе створити єдиний для всього сайту дизайн.
Інструкція
1
Основним елементом HTML є тег, який являє собою послідовність певних символів, укладених в кутові дужки. Теги можуть вкладатися один в одного, однак існують деякі правила успадкування.
2
Створіть html-документ. Відкрийте його за допомогою звичайного текстового редактора або спеціальної програми для редагування. У першому рядку за загальноприйнятою специфікації повинна бути вказана спеціальна декларація, яка вказує на відповідність певним стандартам:
3
Далі вказується тег, а потім -. Вкажіть потрібні метадані, які допоможуть браузеру коректно відобразити весь текст. Також можна вказати ключові слова для індексації пошуковими роботами, автора документа та іншу інформацію. Наприклад, для виведення сторінки в кодуванні кирилиці можна скористатися тегом:
4
Потім можна вказати параметри CSS за допомогою тега, вказавши атрибут type="text/css". Майте на увазі, що вимагає закриває дескриптора, тому після CSS коду закрийте блок за допомогою.
5
Вкажіть сторінки і завершите блок за допомогою. Далі відкрийте тіло документа, в якому і буде розміщуватися вся інформація для висновку: This is my HTML-templateWelcome to my siteTemplateTextThe end of the document
6
Тег відповідає за створення заголовків першого рівня, а тег - другого. Дескриптор формує абзац і червону рядок. Шаблон документа готовий, ви можете додати потрібні параметри на свій розсуд. На базі такого документа можна робити будь-яку HTML-сторінку.