Як малювати Сімба.

Головний персонаж мультфільму «Король лев» користується великою популярністю серед дітей різного віку. Маленький Сімба - кумедний і чарівний левеня. Малюючи його, постарайтеся передати пустотливий і сміливий характер, властивий персонажу.
Вам знадобиться
  • - олівець;
  • - папір;
  • - фарби;
  • - графічний редактор.
Інструкція
1
Зображення Сімби можна почати з чорнового начерку простим олівцем. Це дасть уявлення про загальну форму персонажа. У правій верхній частині аркуша намалюйте окружність. Вона стане основою для голови. Груди і задню частину левеняти позначте колами поменше. Всі три окружності повинні знаходитися на одній дугоподібної лінії. Каркас кінцівок накидайте олівцем іншого кольору. Кожну ногу складіть з двох еліпсів, з'єднаних ламаною лінією.
2
Деталізуйте обриси голови. Вуха персонажа, великі і округлі, розташовуються з боків голови. Подумки проведіть риску, що сполучає нижні краї вух. Вище цієї лінії намалюйте очі. Форма лівого ока та області навколо нього схожа на мигдаль. Праве око більш витягнутий вгору, в порівнянні з лівим. Нижче уявної риси прорисуйте ніс. Він схожий на сильно сплюснуте серце. Верхня і нижня щелепа прямокутні, із закругленими кутами. Риску, що ділить щелепи, зробіть злегка вигнутою вгору.
3
Прорисуйте залишилися елементи голови. Усередині кожного ока намалюйте великий чорний зіницю з маленьким відблиском. На нижній стороні носа зробіть дві ніздрі у вигляді півкіл. Відтінятимете зовнішні краї вух чорним кольором. У маленького Сімби вже є шерстка, але вона зовсім маленька. Щоб це зобразити, намалюйте кілька одиночних зубчиків на голові, вухах і підборідді персонажа. Вигнуті тонкі брови додадуть Сімбі хитрий погляд.
4
Навколо каркаса кінцівок прорисуйте широкі лапи левеняти. На передній найближчій кінцівки чітко виділіть суглоб. Ступні можна намалювати схожими на квадратні хмари з закругленими краями. Дальні лапи тварини видно тільки частково. Вимальовувати ступні для них не потрібно. З'єднайте круги тіла в єдину форму, що нагадує злегка вигнутий арахіс.
5
Хвіст левеняти довгий і без шерсті. Тільки на кінці є невелика пухнаста пензлик. Намалюйте хвостик вигнутим вгору. Завершіть контури Сімби прорисовкой чотирьох пальців на кожній видимої ступні.