Як скопіювати телефонну книгу в Nokia. Як скопіювати всі контакти з одного телефону на інший.

Телефонна книга є списком контактів, що зберігаються в пам'яті телефону. Внаслідок того, що кількість осередків, які можуть зберігатися в пам'яті сім-карти, обмежена, багато зберігають її в пам'яті телефону. При зміні телефону виникає необхідність перенести контакти. Найбільш швидким варіантом є синхронізація.
Інструкція
1
В першу чергу, необхідно встановити драйвера як для телефону, з якого копіюється записна книжка, так і для телефону, на який вона копіюється. Програмне забезпечення повинне знаходитися на диску з драйверами, який йде в комплекті з апаратом. В іншому випадку, ви можете скачати необхідні програми на офіційному сайті www.nokia.com. Майте на увазі, що вам можуть знадобитися дві версії драйверів, так як ви будете синхронізувати два телефони почергово. Також, подбайте про наявність дата-кабелів. У разі, якщо вони відсутні в коплектаціі, ви можете купити їх в магазині стільникового зв'язку.
2
Встановіть програмне забезпечення і підключіть той телефон, на якому знаходиться список контактів, призначений для копіювання. Необхідно виконувати дії саме в цій послідовності щоб уникнути некоректного додавання пристрою. Перед підключенням апарату переконайтеся в повній зарядці батареї.
3
Підключіть телефон до комп'ютера, після чого запустіть програмне забезпечення. Переконайтеся, що воно "бачить" апарат. За допомогою програми скопіюйте список контактів з вихідного телефону в файл і збережіть на комп'ютері. Перезавантажте телефон і від'єднуйте від комп'ютера.
4
Підключіть другий телефон. Запустіть програмне забезпечення для синхронізації, після чого скопіюйте телефонну книгу з файлу в пам'ять телефону. Не від'єднуйте і не використовуйте телефон до завершення синхронізації - це може привести до втрати даних. Після завершення копіювання, перезавантажте телефон через програму і переконайтеся, що всі контакти скопійовані.
5
Ви також можете скопіювати телефонну книгу з одного телефону на інший, використовуючи сім-карту. В цьому випадку, необхідно скопіювати частину контактів на сімку, після чого скопіювати їх на інший телефон, і знову переставити її в вихідний телефон. Повторюйте цю операцію, поки все дані не будуть скопійовані.
Книга - універсальний засіб проведення дозвілля. Крім того, що ви можете добре провести час за розважальної літературою, ви також можете почерпнути багато корисних знань з тієї теми, яка вас цікавить. На жаль, в більшості випадків у нас не вистачає місця для того, щоб постійно носити книги з собою. В цьому випадку ми можемо використовувати наш мобільний телефон для того, щоб читати те, що нам цікаво, не обтяжуючи себе великою вагою книги.
Інструкція
1
Для того, щоб скопіювати книгу на мобільний телефон, для початку нам необхідно її відсканувати і розпізнати. Для цього відскануйте книгу і запустіть будь конвертер зображень в документ. Adobe Fine Reader підійде для цього найкраще - він підтримує велику кількість сторінок, простий у використанні і володіє високою якістю розпізнавання.
2
Після того, як ви оцифрували книгу і перевели її в формат документа word, використовуйте спеціальну програму для конвертації. Справа в тому, що телефони, які не є смартфонами, не підтримують формати «doc» та «txt». Скачайте в мережі інтернет програму, яка може конвертувати файли формату «doc» в java-додатки.
3
Запустіть цю програму. Налаштуйте її відповідно вашої моделі телефону. Особливу увагу приділяйте розміром шрифту - на сторінці повинно уміщатися максимальну кількість тексту, але при цьому він не повинен бути занадто дрібний. Після конвертації, скопіюйте додаток в пам'ять телефону, або використовуючи карту пам'яті, або провід usb.