Як зняти код блокування з телефону Nokia.

Телефони фірми "Нокіа", як і будь-які інші телефони, мають три види блокування: під оператора, телефону і сім-карти. У кожному випадку існує послідовність дій, яка повинна бути виконана для успішного зняття коду блокування.
Інструкція
1
Блокування сім-карти здійснюється за допомогою пін-коду. Це комбінація цифр, які необхідно ввести з клавіатури при увімкненні. Дана міра безпеки призначена для збереження особистих даних власника у разі втрати або крадіжки сім-карти. У випадку, якщо ви три рази невірно ввели пін-код, ви можете відновити його, використовуючи пак-код. Він розташований на упаковці від сім-карти. Якщо ж упаковка відсутня, зверніться в центр обслуговування абонентів, надавши свої паспортні дані. Вам замінять сім-карту.
2
Блокування телефону зберігає в безпеці дані власника апарату у випадку крадіжки або втрати мобільного. Для того, щоб розблокувати телефон, потрібно ввести код скидання налаштувань або перепрошити телефон. Для того щоб отримати код скидання налаштувань, необхідно звернутися в авторизовані сервісний центр "Нокіа" або зв'язатися з представництвом компанії. Ви можете дізнатися їх, зайшовши на адресу www.nokia.com.
3
Перепрошивка телефону - оновлення прошивки мобільного. Для вчинення цієї дії необхідна синхронізація апарату з комп'ютером. Встановіть драйвера і програмне забезпечення, після чого підключіть телефон до комп'ютера. У випадку, якщо в комплекті відсутній диск з ПЗ і дата-кабель, скачайте ПЗ з сайту www.nokia.com, а дата-кабель купите в магазині стільникового зв'язку. Скачайте з сайту allnokia.com програмне забезпечення, після чого здійсните оновлення прошивки.
4
Блокування телефону під оператора використовується для запобігання використання телефону з сім-картою іншого оператора. Ви можете або перепрошити телефон, використовуючи попередній крок, або використовувати код розблокування. Для його отримання вам необхідно звернутися в центр обслуговування абонентів до оператора, під якого заблокований ваш телефон. Надайте IMEI номер телефону, розташований за задньою кришкою під батареєю. Використовуйте цей код кожного разу, коли будете використовувати сім-карту іншого оператора.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=t5Oa0vhoNPU
В Європі, США і по всьому світу використовують практику закріплення телефону за оператором. Це робиться для того, щоб підвищити лояльність клієнтів до даного оператору стільникового зв'язку і зробити неможливим перехід на іншого оператора без відчутної матеріальної витрати. Телефони, закріплені за оператором, набагато дешевше в разі укладення довгострокового контракту з оператором. Таким чином, для того, щоб перейти на іншого оператора, продовжуючи користуватися вже купленим стільниковим телефоном, необхідно зняти блокування з телефону.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер
  • - підключення до мережі Інтернет
  • - USB кабель для телефону
  • - телефон
Інструкція
1
Використовуйте універсальні прошивки для мобільних телефонів. Виходячи з моделі телефону і специфікації моделі, знайдіть відповідну версію прошивку в мережі інтернет, скачайте її і встановіть на телефон замість старої прошивки за допомогою спеціальної програми, яка стирає всю інформацію, яка є на телефоні, і замінює її на нову.
2
Зверніться до оператора стільникового зв'язку, на якого зареєстрований даний телефон. Ви можете запитати спеціальний код розблокування, одного разу використавши який, ви можете користуватися телефоном при використанні сім-карти будь-якого оператора. Необхідно надати інформацію, що підтверджує ваше володіння даними телефоном, і після цього код розблокування буде виданий вам на руки.
3
Знайдіть у мережі інтернет сервіси, що надають послуги розблокування онлайн або продають коди розблокування для мобільних телефонів. За символічну суму ви зможете придбати код розблокування і користуватися своїм телефоном з будь сім-картою.
Корисна порада
У випадку, якщо ви сумніваєтеся у своїх здібностях в розблокуванні телефону, краще довіртеся послуг сервіс-центру.