Як заправити струменевий принтер.

Власникам принтерів добре знайома ситуація, коли під час друку важливих документів або фотографій несподівано закінчується картридж. Бігти в магазин не завжди є можливість, а тримати вдома великий запас картриджів теж не вихід. Можна заправити картридж!
Інструкція
1
Все струменеві принтери, а точніше їх картриджі, можуть бути заправлені спеціальним чорнилом після того, як закінчилися чорнило, заправлені в них на заводі. І заправляти їх можна, і навіть потрібно, оскільки це в багато разів дешевше, ніж купити новий картридж, а якість друку при цьому не страждає, зрозуміло, якщо ви купили якісні чорнило. Однак, вартість найдорожчих чорнила для дозаправки буде в кілька разів нижче, ніж вартість оригінального картриджа. Так що вибір очевидний. Конструктивні особливості кожного картриджа можуть відрізнятися, але принцип роботи і механізм заправки їх чорнилом, залишиться незмінним. Тому, розглянемо основний принцип заправки струменевих картриджів.
2
Перш за все, варто відправитися в магазин, де продають комп'ютерну техніку та комплектуючі до неї, щоб купити чорнило для вашої моделі струменевого принтера. Купивши потрібні чорнило, які представляють собою набір з трьох шприців різних кольорів (в інших випадках це можуть бути тюбики з чорнилом і шприцами для заправки), можна приступати до заправки.
3
Відкривши кришку принтера, вийміть картридж, поставте його на серветку і відклейте наклейку, яка знаходиться у верхній частині картриджа. Під наклейкою ви виявите три отвори, колір нутрощів яких буде відрізнятися один від одного, так що переплутати кольори вам не вдасться. На всякий випадок, можете переконатися в правильності дій, з інструкції, яка додається до набору чорнила. У ці отвори слід дуже повільно залити чорнило потрібного кольору - зазвичай не більше 2мл в кожен отвір, заклеїти наклейкою отвори, і дати картриджу постояти кілька хвилин. Після цього потрібно видалити краплі чорнила знизу картриджа, і вставити картридж на місце.
4
Заключним етапом буде запуск програми очищення картриджів, яка є частиною програмного забезпечення до вашої моделі принтера.