Як збільшити гучність LG KF300.

Телефон LG KF300 є повноцінним мультимедійним апаратом, в число функцій якого входить можливість прослуховування аудіо файлів. Єдиним мінусом, що заважає комфортному прослуховуванню, може бути недостатня гучність. Цей недолік можна виправити, використовуючи один з методів, наведених нижче.
Інструкція
1
Використовуйте внутрішнє меню телефону для того, щоб збільшити гучність настільки, наскільки можливо. Наберіть на клавіатурі комбінацію 2945 # * #. Ви потрапите у внутрішнє меню телефону. Виберіть пункт "Аудіо" і виставте максимально можливі значення для всіх параметрів. У випадку, якщо гучність музики для вас недостатньо висока, переходьте до наступного кроку.
2
Обробіть аудіофайли таким чином, що їх гучність буде максимальна. Якщо файлів багато, ви можете скористатися такою програмою, як Mp3Gain. З її допомогою ви зможете збільшити гучність у ряду треків одним клацанням мишки. Її недолік полягає в тому, що при збільшенні гучності може бути втрачено милозвучність - деякі частоти будуть настільки завищені, що будуть відтворюватися як перешкоди.
3
Найкращим варіантом для збільшення гучності є використання професійних аудіо редакторів, таких як Sony Sound Forge або Adobe Audition будь-якої версії. Ці редактори не підтримують одночасну обробку декількох треків, але більш акуратні в обробці аудіо. Завантажте та встановіть один із цих редакторів.
4
Відкрийте аудіо файл, що підлягає обробці. Ви можете як відкрити його через меню "Файл", так і просто перетягнути його в робочу область програми. Дочекайтеся закінчення завантаження треку, після чого виділіть його весь. Використовуйте ефект "Підвищення гучності". Виставте значення, на яке ви хочете збільшити звучання, після чого прослухайте в тестовому режимі. Далі, нормалізуйте трек, використовуючи ефект "Нормалізація". Необов'язково відразу збільшувати гучність на п'ятдесят і вище відсотків, досить робити маленькі кроки по п'ять-десять відсотків, по ходу обробки прослуховуючи вийшов варіант. Як тільки ви досягнете оптимальної для вас гучності, збережіть трек, після чого скопіюйте його в пам'ять телефону.