Як підключити додаткові прилади.

Крім основних агрегатів, без яких автомобіль не зможе зрушити з місця, є ще кілька не менш важливих додаткових приладів. Візьмемо, наприклад, GPS, Bluetooth для магнітоли і Bluetooth для телефону. Варто розібратися, як їх правильно підключити.
Вам знадобиться
  • - Інструкція;
  • - gps система;
  • - bluetooth для магнітоли;
  • - bluetooth для телефону.
Інструкція
1
Встановіть Bluetooth для стереосистеми. Увімкніть Bluetooth на MP3-плеєрі або на мобільному телефоні. Він зможе завжди бути присутнім в автомобілі, але повинен бути відключений за замовчуванням на пристроях для економії заряду акумулятора.
2
Відкрийте меню на стільниковому телефоні або MP3-плеєрі і знайдіть функцію «Знайти нові пристрої». Виберіть стерео з тих додатків, які там пропонуються.
3
Введіть у пристрій «Парний код» для стереосистеми. У більшості випадків ви знайдете даний шифр в автомобільній інструкції. Якщо ви не знаєте код, спробуйте використовувати комбінації 1234 або 1122.
4
Спробуйте програти пісню, коли пристрій покаже, що воно функціонує разом зі стереосистемою. Якщо не виходить, спробуйте зробити кроки 2 і 4 ще раз.
5
Встановіть GPS. Дотримуйтесь інструкцій до певної марки пристрої для його правильної установки на приладову панель автомобіля. Підключіть кабель живлення до пристрою GPS згідно з його вхідної потужності і підключіть інший кінець кабелю до гнізда прикурювача.
6
Прикріпіть патч-корд для виходу звуку з пристрою GPS. Підключіть інший кінець до додаткового входу в стереосистему автомобіля. Аудіо вихід повинен заробити, якщо ви знайшли відкриту частоту. Це може бути проблематично за межею міста.
7
Встановіть функцію Bluetooth для телефону в автомобілі. Зайдіть в його меню. Воно, як правило, розташоване під вікном налаштувань. Виберіть «пошук нових пристроїв». Виберіть необхідні функції для автомобіля із запропонованого списку. Телефон пізнає всі пристрої Bluetooth в його радіусі.
8
Введіть «парний код» стереосистеми автомобіля в мобільний телефон, коли це буде потрібно. Він, як правило, розташований в керівництві для автомобіля, або на наклейці, що висить над стерео системою. Перевірте роботу всіх встановлених додаткових приладів на автомобілі.