Як розблокувати сторінку в інтернеті.

Більшість компаній контролює щоденну активність своїх співробітників в мережі інтернет. Звичайною практикою є блокування сайтів соціальних мереж, а також містять розважальної контент. Існує кілька способів для того, щоб зайти на заблоковані сторінки.
Інструкція
1
Найбільш простим є використання Анонімайзера. Використовуйте пошуковик для того, щоб знайти відповідний вам сервіс. Анонимайзер дозволяє переглянути будь-яку сторінку, яка заблокована вашим проксі-сервером, при цьому шифруючи адресу її місцезнаходження. Все, що можна буде витягти з логів - це адреса Анонімайзера. Використовувати даний метод дуже легко - знайдіть на сторінці сайту адресний рядок, в яку ви повинні будете ввести адресу цікавить вас сайту. В силу високого попиту на послуги даного сервісу анонимайзер може бути платним повністю або запитувати оплату в разі перегляду найбільш популярних ресурсів - сторінок соціальної мережі або таких, як youtube.com.
2
Для перегляду одиничних сторінок, заблокованих проксі-сервером, ви також можете використовувати кеш пошукової системи google. Введіть адресу цікавить вас сайту в рядок пошуку, попередньо перейшовши на сторінку пошукової системи. В отриманих результатів знайдіть ту посилання, яка приведе вас на потрібний вам сайт, після чого натисніть на "збережена копія" для перегляду збереженої версії сайту.
3
Ви також можете використовувати сайти, що спеціалізуються на стисканні трафіку, що надходить на ваш комп'ютер. Знайдіть їх за допомогою пошуковика. Даний сервіс може бути як платним, так і безкоштовним, тому варто знайти той, який підходить саме вам - стабільно працюючим і не запитувачам який-небудь вид оплати. Запитувана вами сторінка спочатку відсилається на сервер сайту, де вона стискається, а потім відсилається на ваш комп'ютер. Адреса сторінки, яку ви запитуєте, шифрується, як і в першому кроці.
4
Використовуйте браузер Opera mini. Він працює за тим же принципом, що і сайти, що спеціалізуються на стисканні трафіку. Після відправки вашого запиту цікавить вас сторінка відправляється на сайт wwww.opera.com, де вона стискається і після цього відправляється на ваш комп'ютер. Спочатку даний браузер призначався для мобільних телефонів, тому перед тим як його використовувати, вам знадобиться встановити java-емулятор. Після його установки запустіть браузер Opera mini.