Як написати банер.

Банер може створюватися для різних цілей: як реклама вашого бізнес-проекту або сайту в мережі або як заміна звичайної чорно-білої реклами. Microsoft Word - програма, яка має в своїй наявності всі інструменти, що дозволяють вам створити власний банер.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - вихід в інтернет.
Інструкція
1
Зайдіть на офіційний сайт компанії Microsoft для того, щоб завантажити шаблони. В пошуковому вікні у верхній частині сайту введіть слово «банер». Натисніть далі кнопку «пошук».
2
Перегляньте список найрізноманітніших шаблонів для баннера, які доступні на даний момент. Знайдіть шаблон, дизайн, стиль і цілі якого найбільше відповідають вашим потребам. Переконайтеся, що шаблон призначений для Microsoft Word, а не для інших програм. Більшість шаблонів дозволяють роздруковувати тільки частини баннера на стандартний аркуш паперу формату A4. Об'єднавши їх всі разом, ви створите банер великих розмірів для використання на різних заходах.
3
Натисніть на посилання обраного вами шаблона банера. Натисніть кнопку «завантажити» та прийміть угоду про надання послуг від Microsoft. Шаблон повинен відразу ж почати завантажуватися. Збережіть його в легко запам'ятовується місці на вашому комп'ютері. Дочекайтеся завершення завантаження.
4
Відкрийте інструмент Word і клацніть по кнопці у верхньому лівому куті програми. Виберіть функцію «Новий» і «Створити з існуючого». У вікні перейдіть до збереженого файлу шаблона на вашому комп'ютері. Виберіть його і натисніть на «ОК». Новий документ, отриманий із шаблона банера, який ви завантажили, тепер потрібно відкрити в Word.
5
Налаштуйте банер. Поекспериментуйте з квітами, стилями шрифтів і розмірами. Змініть або додайте текст і зображення так, щоб ваш банер найкраще представляв ідею, яку ви намагаєтеся донести. Як тільки ви закінчите, переходите до функції «Файл» і «Зберегти як». Збережіть його під іншим ім'ям на вашому комп'ютері так, щоб ви змогли швидко отримати доступ до банера, якщо вам знадобитися виконати будь-які подальші зміни.
Зверніть увагу
Вид баннера може кардинально змінитися в залежності від типу паперу, яку ви використовуєте. Замість друку на звичайному папері, використовуйте більш щільний папір або картки для створення більш професійних творінь.