Як приготувати морський рис. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Настій, приготований з морського рису, корисний і поживний. Рекомендується його вживати при бронхіальній астмі, ревматичному артриті і багатьох інших захворюваннях, в тому числі і для профілактики ракових захворювань. Також настій, приготований з морського рису, чудово освіжає шкіру і допомагає скинути зайву вагу.
Вам знадобиться
    • цукор (простий або тростинний);
    • сухофрукти (родзинки
    • курага
    • чорнослив і т.д.);
    • морський рис.
Інструкція
1
Візьміть чисту літрову скляну банку. Покладіть в неї 4 столові ложки морського рису і 10-15 родзинок без кісточок. Замість родзинок можете використовувати й інші сухофрукти в кількості 5 штук. Відфільтруйте один літр накопичений води і повністю розчиніть у ньому дві столові ложки цукру, найкраще використовувати для приготування настою «коричневий» тростинний цукор (пам'ятаєте, якщо крупинки цукру потраплять на «рисинки» - морський грибок «хворіє»). Залийте родзинки (сухофрукти) і морський рис водою з розчиненим у ній цукром.
2
Накрийте горлечко банки марлею, для того щоб в підготовлюваний настій не влучили мошки і пил. Поставте банку в шафу або на стіл якнайдалі від мікрохвильовки та опалювальних приладів, місце не повинно бути сонячним. Найкраща температура для життя морського рису - 23-27 градусів, вже при температурі 18-20 градусів зерна рису перестають рости.
3
Через 1-2 доби напій готовий. Процідіть готовий настій через пластикове сито, родзинки (сухофрукти) виберіть і викиньте, а «рисинки» - промийте чистою відфільтрованої водою кімнатної температури і знову заправте. Зберігайте напій в холодильнику не більше двох діб, а зайвий морський рис - не більше п'яти. Крупний рис дає настій більш м'якого, молочно-фруктового смаку, а дрібний - найбільш газований напій з різким смаком, дуже сильно нагадує квас.
Зверніть увагу
При температурі нижче 16-18 градусів морський рис починає зменшуватися в розмірах і навіть може загинути. Напій приготований з вперше принесеного «рису» - дуже слабкий.
Корисна порада
Для того щоб запобігти зниженню температури і загибель морського рису, розташуйте банку неподалік від електричного чайника або кухонної плити. У перші дні прийому обмежуйте споживання настою, так як він може давати сильний сечогінний ефект.