Датчик дощу: Як відключити обридлий девайс.

Автомобільний датчик дощу - оптико-електронний пристрій, що встановлюється на вітрове скло і реагує на його зволоження. Використовується для автоматичного управління склоочисниками і механізмами, які закривають люк і скла дверей. Датчик спрацьовує на заломлення світла. На сухому склі який надсилав промінь відбивається від поверхні і повертається на датчик, а краплі розсіюють світло.
Інструкція
1
Чим сильніше дощ - тим менше світла повертається, і двірники спрацьовують частіше. А кільцем на підрульові перемикачі регулюютьчутливість. Варто відзначити, що дані властивості чутливості також залежать від характеру руху автомобіля, точніше його скорості.Многіе стикаються з проблемою: як відключити датчик дощу? Основна причина - щоб щітки працювали в інтервальному режимі, а не через датчик, щоб при попаданні на скло дрібних крапель датчик починав справно виконувати свої функціі.Ітак, для початку спробуйте здійснити наступне. За допомогою регулятора, який розташований на важелі двірників, збільште параметри його чутливості. Це призведе до того, що датчик реагуватиме на тільки що починається дощ і спрацьовувати при перших краплях.
2
Проводьте перемикання регулятора до того моменту, поки не він стане реагувати на що потрапляють краплі. Якщо ж цього не відбувається, скористайтеся іншим методом.
3
Під час експлуатації регулюйте кнопки «ВКЛ» і «ВИМК». Проблема таких датчиків полягає в тому, що вони не реагують вчасно. Для того, щоб змусити датчик заробити, при перших краплях дощу натисніть кнопку вимикання, а потім відразу кнопку включення. Датчик почне працювати. Якщо ви не хочете, щоб він працював у той чи інший час, просто натисніть кнопку вимикання, заблокувавши тимчасово його функціонування.
4
Якщо ж проблеми з роботою датчика залишаються незмінними, висмикніть роз'єм, повністю відключивши бортовий комп'ютер. Це відключить датчик, і не дозволить йому спрацьовувати ні за яких умов. Після цього налаштуйте роботу двірників вручну за власним бажанням. Інтервал роботи двірників можна виставляти самостійно. Щоб це здійснити, при включеному запаленні натисніть важіль вниз з положення 0, виждіть бажаний проміжок часу (від 2 до 15 сек) і після цього встановіть важіль у положення періодичного включення.
Зверніть увагу
Датчик дощу - це автомобільний вузол, підвищуючий якість і комфортабельність управління під час випадання атмосферних опадів. Його функція полягає в регулюванні інтенсивності роботи склоочисника під час дощу або снігопаду (збільшує/зменшує кількість рухів щіток склоочисника).
Корисна порада
Автомобільні датчики дощу ... Чи то це предмет розкоші і явне надмірність, чи то це необхідний засіб підвищення безпеки. Спробуємо розібратися разом. Щоразу, коли з'являється можливість випробувати «на собі» будь-які новинки, постає питання: «Ризикнути чи ні?». Але з датчиком дощу якось все відразу стало ясно - ризикнути варто.