Як зробити архів.

З архівами ми стикаємося щодня - в них нам надсилають документи, фотографії, в архівах ми викачуємо програми. Для того щоб зробити архів і навіть встановити на нього пароль, достатньо всього лише володіти нехитрим інструментарієм.
Інструкція
1
Користуватися архівами дуже зручно не тільки при пересиланні файлів, але, також і для наведення ладу в своїх документах. Набагато зручніше запакувати документи однієї тематики в архів, і зберігати не величезна кількість різних файлів, а один файловий архів. Крім того, архіватори - програми, що дозволяють створювати і розпаковувати архіви - вміють ще й ставити на архів пароль, що є найбільш актуальним у випадках, коли доступ до комп'ютера є крім вас у кого-то еще.
2
Спочатку потрібно завантажити і встановити одну з програм-архіваторів. Наприклад WinZip або WinRAR. Зробити це можна за адресою www.winzip.com/ru і www.win-rar.ru відповідно. Програми по функціональності практично не відрізняються один від одного, тому можна використовувати будь-яку.
3
Якщо ви встановили WinZip, то для того, щоб запакувати файл (або кілька) в архів, вам слід виділити файл, і клацнувши по ньому правою кнопки миші, вибрати пункт меню WinZip. Далі перейти по стрілці в підміню, вибравши пункт «Додати до архіву WinZip», після чого програма запропонує вам місце, куди слід зберегти файл і можливість назвати майбутній архів. Якщо ви побажаєте встановити пароль, ви можете відкрити вийшов архів, і в який з'явився віконці зліва клацнути на значок архіву, в меню вибрати пункт «Дії» та натиснути «Зашифрувати», після чого програма запропонує вам створити пароль.
4
Якщо ви встановили WinRAR, то для того, щоб зробити архів з файлу, групи файлів або цілої папки, вам необхідно виділити потрібні об'єкти, натиснути правою кнопки миші і вибрати пункт меню «Додати в архів». Програма запропонує створити архів, що і слід зробити, при бажанні також перейменувавши майбутній архів. На вкладці «Додатково» можна вже на цьому етапі вибрати пункт «Встановити пароль», після чого архів буде створений і пароль встановлено.