Як розібрати джойстик xbox 360.

Xbox 360 є однією з найпопулярніших приставок останнього часу. Вона забезпечена дротових або бездротових контролером, який дуже швидко брудниться через свій білосніжного покриття. Пристрій буквально притягує пил, що позначається на його працездатності. Тому періодично необхідно проводити чистку, щоб геймпад прослужив якомога довше.
Вам знадобиться
  • - тонка хрестова або шліцьова викрутка.
Інструкція
1
Зніміть акумулятор. Відкрутіть задню частину джойстика за допомогою хрестової викрутки невеликого розміру. Потрібно викрутити 6 гвинтів, які знаходяться на самій панелі, і один гвинт, який знаходиться під наклейкою за слотом для акумулятора. Покладіть гвинти так, щоб їх не втратити.
2
Обережно зніміть обидві кришки джойстика і дістаньте мікросхему. Зніміть верхню панель (під якою знаходяться тригери) і нижню пластмасову частину сірого кольору. Гумки на кнопках поки не знімайте.
3
Відкрутіть хрестовину контролера, яка прикручена на 2 гвинта і закріплена клямками. Спочатку скрутіть гвинти і лише після цього постарайтеся звільнити металеві засувки за допомогою тієї ж викрутки. Після цього можете виштовхнути хрестовину.
4
Зніміть гумки з кнопок джойстика. Щоб зняти бічний тригер, звільніть його пластмасову частину, яка вставлена у відповідний паз механізму кнопки. Потім відігніть дві бічні засувки, нахиліть тригер і зніміть його, після чого витягніть самі пружини.
5
Джойстик розібраний. Очистіть усі його частини, замініть потрібні деталі. Зберіть контролер в зворотному порядку.
Зверніть увагу
У нових геймпадах можуть попадатися приховані гвинти. Для того щоб їх зняти, можна виламати центральний штифт, який заважає викрутці. Можна взяти тонку викрутку з прямим шліцом і поступово викрутити ці самі гвинтики. Також продаються спеціальні біти і викрутки для розбирання пристроїв такого типу.
Корисна порада
На деяких гвинтах можуть бути напаяні спеціальні головки. Відкрутити їх можна за допомогою спеціальної викрутки TORX 8, яка дозволяє використовувати різні довгі насадкі.Для бездротового контролера найкраще придбати набір спеціальних шестигранних викруток, які використовуються для розбирання мобільних телефонів. Придбати їх можна в деяких салонах мобільного зв'язку або в сервісах по ремонту мобільних пристроїв.