Як встановлювати оперативну пам'ять.

Оперативна пам'ять істотно впливає на продуктивність комп'ютера, і іноді виникає необхідність встановити додатковий модуль пам'яті або замінити переставший працювати. З цим можна цілком впоратися самостійно і не звертатися до фахівців.
Інструкція
1
Для того щоб встановити в комп'ютер, або ноутбук оперативну пам'ять, слід перш за все підібрати пам'ять, відповідну параметрам вашої материнської плати, якщо у вас системний блок, або технічним характеристикам моделі, якщо у вас ноутбук. Після того, як ви купили потрібну вам планку оперативної пам'яті, можна приступати до установки.
2
Для установки в ноутбук послідовність дій буде наступною: 1. Вимкніть ноутбук, закривши кришку, переверніть його дном догори і покладіть на стол.2. Уважно огляньте корпус ноутбука і знайдіть місця, де, викрутивши кілька гвинтів, можна дістатися до нутрощів ноутбука. У різних моделей розмір таких «віконець», закритих кришками, може відрізнятися, тому шляхом проб знайдіть потрібне вам віконце, відкривши яке, ви побачите таку ж планку пам'яті, як і та, яку ви купілі.3. Акуратно вийміть стару планку, якщо ви робите заміну, або просто додайте нову до вже існуючої, якщо ви додаєте пам'ять. Не залишайте старий, непрацюючий модуль пам'яті на своєму місці, якщо поруч є вільною слот, в який ви вставили нову планку пам'яті - комп'ютер не увімкнеться! 4. Закрийте кришку відсіку оперативної пам'яті, не забувши вкрутити провини на место.5. Все готово, можна користуватися.
3
Для установки пам'яті в системний блок, слід діяти так: 1. Від'єднайте всі дроти (клавіатура, миша, монітор, локальна мережа, колонки, шнур електроживлення тощо), і зніміть ліву бічну кришку системного блоку. Для того щоб зняти кришку, вам буде потрібно відкрутити декілька гвинтів, або послабити защелкі.2. Відкривши ліву бічну кришку, ви отримаєте доступ до вмісту вашого комп'ютера. На материнській платі знайдіть модулі оперативної пам'яті, відповідні наявним у вас, і додайте нову планку пам'яті, або замініть стару на нову. Як правило, на материнській платі є кілька слотів, куди можна вставляти пам'ять, однак, якщо один зі старих модулів вийшов з ладу, ні в якому разі не залишайте його на платі - комп'ютер працювати не буде! 3.Соберіте все в зворотній послідовності, і запустите комп'ютер.