Як замінити замок багажника.

Багажник є майже в кожному автомобілі і, згідно з тлумачним словником С.І. Ожегова, являє собою "вмістилище для перевезення поклажі". Найчастіше з ладу виходить замок багажника, який необхідно при можливості поміняти.
Інструкція
1
Приготуйте плоску викрутку, гайкові та торцеві ключі. Після цього відкрийте кришку капота і від'єднайте провід з негативної клеми акумуляторної батареї, щоб убезпечити себе від ураження струмом під час проведення робіт. Відкрийте багажник і виверніть пістони, які кріплять оббивку. Акуратно витягніть їх і зніміть оббивку. Слідкуйте за тим, щоб не поламати пістони, адже в іншому випадку вам доведеться купувати нові.
2
Отсоедините патрон ліхтаря, який призначений для освітлення номерного знака. Вийміть лампи з патрона, щоб уберегти їх від пошкодження під час проведення робіт. Обмотайте викрутку льотної або ганчіркою, і підібгайте фіксатор, який зміцнює колодку проводів. Акуратно вийміть роз'єм від замка кришки багажника.
3
За допомогою викрутки виведіть наконечник троса приводу, призначений для замка кришки, з прорізи кронштейна. Обережно поверніть даний наконечник в прорізи і зніміть трос з замка. Вийміть трос із зачеплення тримачів і вийміть його з отвору підсилювача кришки. Візьміть в руки пасатижі і затисніть ними вусики держателя, який призначений для джгута проводів.
4
Витягніть тримач з отвору, після чого вийміть і палять проводів через цей же отвір. Відкрутіть болти, які необхідні для кріплення замку до кришки багажника і від'єднайте замок. Якщо необхідно зняти і засувку замку, то від'єднайте оббивку задньої стінки багажника і відкрутите болти кріплення. Після цього зніміть засувку і встановіть нову.
5
Установку проводите в зворотній послідовності, уважно стежачи за тим, щоб всі засувки і роз'єми встали на свої місця. Періодично оглядайте замок багажника на предмет деформацій і тріщин, намагайтеся сильно не плескати кришкою, що може привести до швидкого виходу з ладу замку.