Як розібрати втягує реле. зняти втягує ваз 2110.

Іноді, при запуску двигуна ланцюг запуску вашого стартера замикається як годиться, втягує клацає і він починає крутитися, але складається відчуття, що ніби-то йому не вистачає струму. Які ж причини можуть бути, і якщо це пов'язано з втягуючим реле, то чи можна його розібрати?
Інструкція
1
Причинами цього явища можуть бути контакти кріплення у силових проводів на самому корпусі втягує реле, які окислилися, або підгоріли всередині самого втягується. А також стершиеся щітки стартера.
2
Щоб досконально розібратися і з'ясувати причину, зніміть спочатку стартер. Якщо вам незручно відкручувати ріжковим ключем третій болт з кріплення стартера, візьміть головку на 13, подовжувач і ключ-трещетку. Хоча можливо у вас вийде зняти втягує реле без зняття стартера з машини.
3
Якщо ви все ж його зняли, тоді на кришці корпусу і втягуючому зробіть мітки олівцем, щоб при складанні у вас не виникло проблем.
4
Після цього знімайте втягує реле і розбирайте стартер. Так ви зможете переконатися, що зі щітками все гаразд, до критичних 10 мм вони ще не дотягують.
5
Якщо ви вже зняли стартер, то розберіть його повністю, ретельно все перевірте і змажте. Можна використовувати як літієву мастило, так і графітову.
6
Вважається, що втягує реле нерозбірну. У кришки з ебоніту можна відкрутити два гвинти, але вона не зніметься, так як заважають два запаяних дроти. Але ви відкрутіть два гвинти під хрест і розпаяних контакти паяльником. Тільки, щоб не пошкодити прокладку ущільнювача, акуратно піддягайте тонкою викруткою кришку. Робіть це дуже акуратно. І вона легко зніметься.
7
Після розбору кришки ви з'ясуєте справжню причину дефекту. Якщо підгоріли контакти втягує, то необхідно їх добре зачистити. Проробіть цю процедуру, навіть якщо з ними все гаразд, але видно тільки незначні сліди ерозії. І навіть якщо немає слідів явною бруду на самій контактної групи, можливо, в поганому стані знаходиться не силовий контакт.
8
Особливо уважно проводите етап складання вузла. Адже при сильному затягуванні гайок на мідних болтах можна пошкодити кришку. Якщо ж така неприємність трапиться, заклейте тріщину епоксидною смолою, а зверху закріпіть склотканина. Хоча це, звичайно ж, тимчасова міра.
9
Іншу збірку проводите в зворотному порядку. А вже після перевірки стартера на працездатність обов'язково рясно змастіть всі зовнішні контакти литолом, щоб надалі вони не окислялись.
Зверніть увагу
Втягує реле ВАЗ 2110 забезпечує дистанційне включення електродвигуна стартера і служить для входу в зачеплення провідної шестерні стартера з вінцем маховика. Принцип роботи втягує реле заснований на електромагнетизмі. Заміна втягує реле. Втягує реле розташоване під капотом, а саме на самому стартері. Від'єднуємо від акумулятора мінусову клему. У нижній частині знаходимо стартер.
Корисна порада
Головне, з обережністю підходите до зняття самій кришці, прокладка між нею і корпусом втягує реле дуже не любить механічного втручання, не зашкодить її. Несправності, які ведуть до заміни втягує реле стартера ВАЗ 2110, зустрічаються досить часто. Найпоширеніше - згоряння обмотки котушок, так само часто вигорають і контакти всередині, але найчастіше реле відмовляється працювати по самій тривіальної причини.