Як захиститися від комарів.

Навіть найкращий відпочинок на природі здатні зіпсувати комахи, зокрема, комарі. Їхні укуси викликають досить неприємні наслідки: свербіж, печіння і почервоніння шкіри.
Інструкція
1
Димляча спіраль відмінно підійде для посиденьок на відкритому повітрі, а також для використання в приміщенні, де не проведено електрику. Спіраль складається з інсектицидів, які при підпалюванні починають виділяти неприємний для комарів запах. Однак запах шкідливий не тільки для комах, але і для людей, тому підпалювати спіраль можна тільки при відкритих вікнах, щоб приміщення добре проветривалось.
2
електрофумігаторів для захисту від комарів заподіє менше незручностей при використанні в закритому приміщенні, ніж спіраль. У прилад, включений в розетку, поміщається маленька картонна пластинка, просякнута інсектицидом. Запах нагрівається пластинки розходиться по кімнаті і через 10-12 хвилин починає вбивати комарів. Електрофумігатори розрахований на приміщення приблизно в 12 квадратних метрів. Якщо оброблювана площа більша, паралельно можна використовувати другий прилад.
3
Репеленти-аерозолі від комарів не варто використовувати на відкритих ділянках тіла. Краще всього наносити їх на одяг і волосся. Якщо такий варіант не підходить, наприклад, ви плануєте позасмагати, віддайте перевагу репеленти-кремів і лосьйонів. Однак не варто втирати крем в шкіру; для захисту досить змастити легкими рухами відкриті ділянки тіла. Діють репеленти два-три години, після чого процедуру можна повторити.
4
Відмінним засобом для нічної боротьби з комарами стане масло гвоздики. Змочіть ватяний диск цим розчином, покладіть біля ліжка і забудьте про настирливому писку і укусах. Якщо під рукою немає масла, можна використовувати звичайний спирт: його запах комарі теж не переносять. Але спирт випаровується значно швидше, тому ефект буде не таким тривалим.
5
Відлякати кровососів від житла можна і без допомоги хімії. Щоб комарі не залітали в гості, розставте на підвіконнях кілька кущів розсади томата. Цей запах стане нездоланним бар'єром не тільки для комарів, але й для мух.
Влітку комарі доставляють дискомфорт, заважаючи працювати на своїй ділянці або спокійно відпочивати на природі. Захиститися від комарів влітку - проблема номер один для дуже багатьох, оскільки укуси комарів можуть викликати у людини дерматит, набряк шкіри, постійна сверблячка або навіть алергію.
Інструкція
1
Захиститися від звонцов можна народними засобами. Для цього знадобляться кущі томата. Комарі не переносять запаху томатного листя і тут же відлітають, лише відчувши його.
2
Надійно захиститися від мошок допоможе самий звичайний пирій. Взявши жменю коріння пирію, залийте літрів води і закип'ятіть до стану, коли відвар прийме світло-жовтий колір. Протирайте їм відкриті частини тіла.
3
Комарі не переносять запаху гвоздики, евкаліпта, анісу і кедра. Можна намазати маслом цих рослин відкриті ділянки тіла.
4
Ще один засіб - це сушена ромашка. Можна подрібнити її, скласти в мішечок і носити з собою. Ромашка вражає нервові клітини звонцов, але для людини вона нешкідлива.
5
Можна взяти хвою ялівцю, соснові або ялинові шишки, камфару і підпалити. Запах швидко пошириться і ближче ніж на п'ять метрів, мошки НЕ підлетять.
6
Але не всі захочуть використовувати народні засоби для боротьби з кровососущими. У продажу існує два великі класи для боротьби і захисту від комарів: інсектициди й репеленти. Кожен з цих класів ділиться на групи.
7
Одна з груп - це електромеханічні засоби для знищення кровососних. Основним засобом цієї групи є антикомарина лампа. Світло ультрафіолетової лампи приваблює комарів та інших літаючих комах, які миттєво гинуть, потрапивши на високовольтну сітку, яка захована в середині лампи.
8
Існують також хімічні засоби для знищення комарів, або фумігатори. Це тверді, газоподібні або рідкі хімічні препарати.
9
Є ще ультразвукові засоби відлякування кровосисних. Їх створили зовсім недавно, і вони є найбільш ефективними в плані захисту і боротьби з вошами, як на природі, так і вдома. Принцип його роботи заснований на тому факті, що кусаються тільки ті самки звонцов, яким необхідно харчування для виношування наступного покоління комарів. Відлякувач імітує звук, який видають комарі-самці для залучення комарів-самок з метою запліднення. Однак заплідненим самкам цей звук вже не виносимо, і вони намагаються полетіти від нього якнайдалі.