Як знайти номер двигуна на Мерседесі. де на мерседесах номер двигуна.

Двигуни Мерседеса досить надійні і довговічні. Ресурс без капітального ремонту може доходити до 500 тисяч кілометрів. Приміром, технічні характеристики 102 двигуна Мерседеса: обсяг - 1598 кубічних сантиметрів, потужність 102 кінських сил, крутний момент 150/4000 н? М, розподілене впорскування, наявність турбонадува, рядне розташування 4 циліндрів, хід поршня - 79,5 міліметрів, підходяще паливо - АІ-95. Але немає нічого вічного, а несприятливі російські умови експлуатації, особливо перепади температур в зимовий період, призводять до необхідності ремонту двигуна.
Інструкція
1
Досить велика кількість власників автомобіля Мерседес стикаються з труднощами в пошуку номера двигуна. Точне місце його розташування може показати не кожен. Для цього вивчите деякі особливості. Маркування номера двигуна проставляється кожної моделі автомобіля в індивідуальному месте.Возьмем класичний варіант - Мерседес-бенц w124. Щоб перевірити дані, знайдіть модель і номер двигуна на лівій стороні блоку циліндрів над кронштейном підвіски двигуна. Табличка фарби закріплена на передній верхній поперечної балці, зліва від заводської таблички.
2
Це стосовно кожної моделі автомобіля. Як правило, номер двигуна висштампован або вибитий точками на блоці циліндрів. У більшості машин цього бренду, що відносяться до категорії until 09.85, номер «движка» прописаний ззаду зліва на блоці циліндрів, біля кріплення з кожухом зчеплення, в самій нижній частині. Виняток - у 8-циліндрового бензинового авто номер двигуна потрібно шукати ззаду на голівці блоку з боку салона.Практіческі завжди номер дизельних двигунів Мерседеса знаходиться зліва від блоку ціліндров.Вот ще кілька прикладів, які допоможуть вам знайти номер двигуна на інших моделях Мерседеса: М 102 - номер знаходиться зліва внизу на блоці за кронштейном гідропідсилювача керма; М 104 - номер знаходиться праворуч на блоці циліндрів, одразу за генератором; М 110 - номер знаходиться праворуч на блоці циліндрів за розподільником; М 111 - номер знаходиться зліва на припливі картера маховика; M 113 - номер знаходиться праворуч на блоці циліндрів на фланці АКПП; М 117 - номер знаходиться зліва на припливі картера маховика; М 119 - номер знаходиться зліва на припливі картера маховика або спереду в розвалі циліндрів; М 120 - номер знаходиться праворуч на блоці циліндрів за стартером ; M 112 - номер знаходиться праворуч на блоці циліндрів на фланці АКПП; M 137 - номер знаходиться праворуч на блоці циліндрів на фланці АКПП; М 271 - номер знаходиться праворуч на блоці циліндрів на фланці АКПП; M 272 - номер знаходиться праворуч на блоці циліндрів на фланці АКПП; М 275 - номер знаходиться праворуч на блоці циліндрів на фланці АКПП.