Як змінити фоновий малюнок. фоновий малюнок змінити.

Включаючи комп'ютер кожен день, хочеться чимось урізноманітнити зовнішній вигляд робочого стола, щоб одержувати не тільки практичну користь, а й естетичне задоволення. Для цього в Windows передбачена зміна фонового малюнка.
Інструкція
1
Фонової рисунок, або малюнок робочого столу, також званий «шпалерами», можна змінити декількома способами, але перш за все, потрібний малюнок треба десь роздобути. У якості «шпалер» може бути використана будь-яка фотографія, а щоб на екрані не залишалося смужок з боків і картинка не спотворювалася при установці, фотографія повинна бути певного розміру.
2
Щоб дізнатися якого розміру має бути картинка для вашого монітора, потрібно натиснути правою кнопки миші на порожньому просторі робочого столу, і в меню вибрати самий нижній пункт «Властивості» (Windows XP) або "Персоналізація" (Windows 7) . Відкриється віконце, в якому вам потрібно буде перейти на вкладку «Параметри» (Windows XP), або клацнути зліва на напис «Змінити параметри екрану» (Windows 7). Вам потрібні цифри біля напису «Дозвіл екрану». Цифри можуть бути такого вигляду: 1280х800, 1280х1024 і т.д. Запам'ятайте їх.
3
Тепер можна перейти на один із сайтів, де можна безкоштовно завантажити шпалери для фонової картинки, наприклад fotolive.ru, zastavki.com, desktopwallpapers.ru і т.п. На таких сайтах можна завантажити будь-яку вподобану картинку потрібного вам розміру - відповідно тим цифрам, які ви раніше запам'ятали, - яку можна встановити як шпалери робочого столу. Завантажте будь-яку картинку на свій комп'ютер, запам'ятавши папку, куди була завантажена картинка.
4
Знову клацніть на робочому столі правою кнопкою миші і виберіть самий нижній пункт «Властивості» (Windows XP) або "Персоналізація" (Windows 7). У вікні перейдіть на вкладку «Робочий стіл» (Windows XP), натисніть кнопку «Огляд» і знайдіть папку вашого комп'ютера, куди ви завантажили картинку. Відкривши потрібну папку, знайдіть вашу картинку і клацніть по ній двічі і натисніть "ОК". Малюнок буде змінений. Якщо ви користуєтеся Windows 7, то у вікні, персоналізації слід знайти папку, в яку збережена картинка, і клацнувши по ній двічі, встановити її в якості шпалер робочого столу.