Як зав'язати буксирувальний трос. вузол для буксирувального троса.

Надійний буксирувальний трос - один з найнеобхідніших предметів в багажнику кожного автомобіля. На прилавках сучасних магазинів автозапчастин можна зустріти безліч видів тросів: капронові, поліпропіленові, сталеві, плоскі, сплетені косичкою, канати.
Інструкція
1
Звичайно автолюбителі, які купують буксирувальні троси, віддають перевагу тросам з карабінами та металевими крюками. Це спрощує використання, та й, наприклад, в мороз чи дощ не виникає необхідності в'язати вузли.
2
При буксируванні трос чіпляють навскіс, від лівої вушка буксирує автомобіля до правої проушину буксируемого. Це допомагає послабити силу ривків і дозволяє другого водієві краще бачити дорогу за буксировщиком. Однак деякі автомобілісти виправдано вважають, що місце зчіпки карабіна з тросом зменшує його надійність.
3
Для того щоб прив'язати буксирувальний трос до автомобіля, використовується кілька випробуваних вузлів, наприклад, буксирувальний вузол і булинь (або булінь).
4
Буксировочний узелНабросьте кінець троса на гак буксировочной машини зліва направо петлею, щоб вільний правий кінець троса витягнувся знизу з-під натягнутого троса на ліву сторону.Сделайте на вільному лівому кінці просту петлю і нахлестом надіньте її на гак, витягніть вільний кінець з правого боку з-під натягнутого троса. Тепер зробіть просту петлю з вільного кінця троса праворуч і знову нахлестніте її на гак. Закріпіть вільний кінець звичайним вузлом.
5
Булинь або беседочний узелВозьміте один кінець троса в руку, зігніть його, перекрутите петлею. Зігніть цю петлю до троса і крізь неї витягнете ще одну (як при в'язанні гачком). Ця петля рухлива. Тепер просуньте в цю петлю залишився кінець троса, простягніть до утворення потрібної за розміром петлі і надіньте її на буксирувальний гак. Цей вузол міцний і добре розв'язується після буксирування.
Зверніть увагу
Не всі троси, як мовиться, однаково корисні. Здавалося б, найміцніший сталевий трос володіє істотними недоліками. Він іржавіє, а при його використанні необхідно застосовувати додаткові заходи обережності. Отскочивший сталевий трос здатний перебити людині кості.Правіла дорожнього руху також не оминули увагою хвору тему буксирування автомобіля. Відповідно до них довжина буксирувального троса повинна бути не менше 4 м, а сам трос повинен позначатися червоними прапорцями.