Як писати повідомлення в грі.

Більшість сучасних ігор мають мережевий режим або розраховані на мережеве взаємодія з іншими гравцями. Розвиток телекомунікаційних технологій дало можливість використовувати в побуті швидкі і недорогі засоби зв'язку, а грати з іншими людьми досі більш цікаво і складно, ніж з штучним інтелектом комп'ютерного супротивника. Для зв'язку з іншими гравцями в даний час використовують і голосові канали, однак найпопулярнішим методом комунікації під час гри як і раніше залишається текст.
Інструкція
1
Існують певні відмінності у використанні сервісів обміну текстовими повідомленнями між різними іграми, однак основні принципи залишаються незмінними. Можна розглянути способи текстової комунікації в іграх на прикладі відомих і популярних мережевої гри WoW.
2
Натисніть кнопку «Enter» для входу в ігровий сервіс обміну повідомленнями. Ця дія викличе текстове поле в нижній частині екрану. Іконка у вигляді хмари-повідомлення в лівій частині панелі вікна ігрового чату дозволить вибирати адресатів повідомлень і канали, по яких воно буде поширюватися. Для вибору каналу клацніть клавішею миші по хмарі-повідомленням та виберіть один з каналів серед наданих варіантів - «для всіх», «тільки для своєї фракції», «канал« Оборона »та інші.
3
Введіть повідомлення в текстове поле, використовуючи для цього клавіатурні клавіші. Під час введення тексту деякі ігрові функції будуть недоступні, оскільки будь-яке натиснення на клавіатуру буде сприйнято як друк тексту. Натисніть «Enter» знову, щоб відправити повідомлення в чат. Воно буде відображатися для всіх гравців або тільки для певної групи - це залежить від обраного каналу спілкування.
4
Можна створити спеціальний макрос, який дозволить писати гравцеві повідомлення різнокольоровими буквами. Для цього слід ввести в поле чату команду «/macro», у вікні, вибрати найменування макросу і його іконку, і ввести текст макросу: «/run_if_ (notscm) then_scm = SendChatMessage end; functionSendChatMessage (msg, typelang, chan) scm (" \ ХХХХХХХХХХХ \ 1224Hitem: 19: 0: 0: 0: 0: 0: 0 \ 1224..msg .. \ 1224h \ 1224r, typelang, chan); end; ». Параметр« ХХХХХХХХХХХ »відповідає за колір повідомлення - наприклад, присвоєння йому значення «12cFFC2C050» дасть букви жовтого кольору, «12cFFF00000» - червоного.
Зверніть увагу
В будь-якій грі вважається поганим тоном постійне повторення повідомлення, настирливе поведінку в чаті або образа учасників.
Для того щоб написати і відіслати листа в апарат партії ЛДПР, можна скористатися традиційним способом відправки повідомлень за допомогою Пошти Росії або вдатися до електронної пошти.
Інструкція
1
Напишіть повідомлення зі свого електронного ящика з короткою поміткою в темі листа про причину написання. Надішліть його на адресу громадської приймальні Жириновського В.В. в Центральному Апараті партії ЛДПР info@ldpr.ru. Якщо ви не хочете писати повідомлення зі свого ящика, зайдіть на сайт партії ЛДПР, в горизонтальному меню виберіть розділ «Контакти». У вікні, скористайтеся посиланням для відправки повідомлення на адресу громадської приймальні.
2
Зверніться до керівництва партії ЛДПР в посланні на паперовому носії. Вкладіть листок в конверт, переконайтеся, що на ньому є марка, необхідна для відправки повідомлень по території Російської Федерації. Надішліть листа за адресою 107045, г. Москва, Луків провулок, д. 9. Це адреса громадської приймальні Центрального Апарату партії ЛДПР.
3
Відвідайте офіційний сайт партії ЛДПР, для того щоб знайти контакти регіональних відділень, в які ви хочете звернутися з листом. Зверніть увагу на горизонтальне меню, розташоване на головній сторінці сайту під гербом партії. Наведіть курсор на другий пункт цього меню «Партія». Після наведення курсору ви побачите спливаюче підменю, що включає в себе програму, статут, гімн партії ЛДПР. У цьому рядку вам потрібен пункт «Регіони», він є третім справа. Клікніть на нього. На сторінці, ви побачите список суб'єктів Російської Федерації в алфавітному порядку. Виберіть потрібний вам регіон. На сторінці потрібного територіального відділення партії знайдіть фактична адреса в адміністративному центрі суб'єкта Російської Федерації або адресу електронної пошти. Наприклад, в Кіровській області ви можете написати лист координатору регіонального відділення політичної партії ЛДПР Металеві Володимиру Вікторовичу та відправити його за адресою 610017, г.Киров, Жовтневий проспект, д. 90. Електронний лист можна надіслати за адресою kroldpr@yandex.ru.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RbKnATjNz1E