Як підібрати зачіску.

Для того щоб виглядати стильно, мало надіти дороге плаття або зробити гарний макіяж, тут важливо абсолютно все. І не останнє місце займає ваша зачіска.

Красиві здорове волосся завжди приковують загальну увагу, блиск волосся оспівується поетами, а хороші зачіски довго обговорюються. Але як серед усього розмаїття підібрати зачіску, яка б підійшла саме вам. Якщо у вас є достатня кількість вільного часу і деяка сума грошей, то ви можете піти в салон краси, де вам підберуть відповідну саме вам зачіску, але якщо ви не володієте хоча б одним з цих пунктів, тоді вам доведеться підбирати зачіску самій, проте зробити це всупереч очікуванню зовсім нескладно.

Зараз в інтернеті є безліч сайтів, зайшовши на які ви зможете поекспериментувати зі своїм образом. Насправді вибирати зачіску онлайн це досить зручно, так як в цьому випадку вас ніхто не обмежує за часом, і ви можете перебрати безліч зачісок, поки не знайдете ту, яка підходить саме вам.

Вибираючи зачіску в подібному салоні, ви зможете подивитися, як це зачіска буде виглядати на вас, тому що в цей так званий салон ви можете завантажити свою фотографію. Це набагато зручніше, ніж перебуваючи в салоні, коли ви керуєтеся тільки думкою професіонала. Однак і це думка буває дуже важливо, тому що деякі фахівці говорять, що для того щоб правильно підібрати зачіску, потрібно бачити всю людину, а не окремі частини його тіла.

  • Для круглого обличчя необхідно прагне його максимально витягнути і приховати ширину. Тут підійдуть подовжені стрижки з прямим волоссям, можна спробувати вибрати стрижку з чубком. Не можна відкривати вуха і забирати волосся у хвіст. Також не підходять короткі стрижки.
  • Для прямокутного обличчя потрібно вибирати стрижки з рваними кінцями, переважно асиметричні. Чудово підійдуть кучері і локони, які пом'якшують овал обличчя.
  • Для трикутного особи прекрасно підходять стрижки середньої довжини у формі трапеції вони візуально розширюють середню і нижню частину обличчя. Для трикутного особи прекрасно підходять густі чубчика в поєднанні зі стрижкою до плечей.
  • Для овального обличчя підходять практично будь-які форми зачісок і стрижок. Чудово виглядає хвіст і пучок на потилиці.