Як завести поштовий ящик.

Сучасній людині неможливо обійтися без електронної пошти. Електронна поштова скринька потрібен не тільки для листування - без нього не обійтися при реєстрації в соціальних мережах, на тематичних форумах та інших Інтернет-ресурсах.
Інструкція
1
Завести собі електронну поштову скриньку можна на будь-якому великому пошуковому сервісі. Послуги з надання безкоштовної пошти, і часто, необмеженого розмірами поштової скриньки, сьогодні можна отримати на таких популярних ресурсах як Google, Yandex, Mail.ru, Yahoo та інших. На будь-якому з них це можна зробити за декілька хвилин.
2
Google пропонує завести пошту за адресою www.google.ru. Перейшовши за цією адресою, слід натиснути вгорі сторінки на «Gmail» і у вікні праворуч натиснути на велику кнопку «Створити акаунт». Ви потрапите на сторінку реєстрації, і, заповнивши усі необхідні поля форми, у вас з'явиться електронна поштова скринька такого вигляду: вашеимя@gmail.com.
3
Щоб отримати свій особистий адресу електронної пошти на Yandex, перейдіть на сторінку www.yandex.ru і зліва ви знайдете кнопку «Завести пошту», натиснувши на яку, перед вами відкриється сторінка реєстрації. Заповнивши три необхідних поля на першій сторінці і ще дещо на другий, вам нададуть електронну пошту, адресу якої буде виглядати так: вашеимя@yandex.ru
4
Електронну пошту на Mail.ru можна отримати за адресою www.mail.ru, де в лівій частині сторінки потрібно натиснути на напис «Реєстрація у пошті». Перейшовши по посиланню, ви потрапите на сторінку реєстрації поштової скриньки, і після заповнення необхідних даних, ваш поштовий ящик буде створений і отримає адресу вашеимя@mail.ru.
5
З недавнього часу Yahoo відкрив для російськомовних користувачів мережі Інтернет доступ до пошти на своєму сервері. Щоб завести ящик, потрібно перейти за адресою www.ru.yahoo.com і в лівій частині сторінки натиснути кнопку «Пошта» і на сторінці, натиснути на кнопку "Зареєструватися". Послідує стандартна процедура реєстрації, і ви отримаєте свою електронну поштову скриньку такого виду: вашеимя@yahoo.com.