Як змінити секретне питання Yandex. Як на Яндексі змінити місто.

При реєстрації в поштовому домені Яндекс.ру для можливості згодом безпечно відновити пароль в разі його втрати від користувача потрібно вибрати або ввести контрольне питання і вказати відповідь на нього. Це дуже зручно, проте в тому випадку, якщо ви підозрюєте, що ваш контрольний питання і відповідь на нього могли стати відомі комусь, крім вас, має сенс його поміняти.
Інструкція
1
Зайдіть в ваш особистий поштову скриньку на Яндекс.ру. Це можна зробити як з головної сторінки, так і зі сторінки http://mail.yandex.ru/, ввівши її адресу безпосередньо в адресний рядок браузера або перейшовши на неї з головної сторінки Яндекса за посиланням «Увійти в пошту» в правому верхньому куті сторінки.
2
На сторінці вашої поштової скриньки в правому верхньому куті ви побачите вашу адресу в форматі username@yandex.ru. Клацніть по ньому лівою кнопкою миші, і розгорнеться список меню, в якому вам треба буде вибрати пункт «Паспорт».
3
Ви потрапите на сторінку «Яндекс Паспорт», де вказані ваші особисті дані. Її прямий адреса: http://passport.yandex.ru/. На цій сторінці можна вказати адреси електронної пошти та номери мобільних телефонів, які також можуть допомогти вам при відновленні пароля. Тут же ви можете змінити пароль або поміняти налаштування доступу.
4
Клацніть по посиланню «Змінити персональні дані» - вона знаходиться під вашими персональними даними.
5
Відкриється сторінка «Редагування персональних даних». Тут ви можете вказати або змінити ваші ім'я та прізвище, дату народження, країну, місто, часовий пояс, а також вказати е-мейл для зворотнього зв'язку (що також може допомогти при необхідності відновити втрачений пароль).
6
Тут же під полем «Прізвище» вказані ваш секретне питання і відповідь на нього. Поруч ви побачите посилання «Змінити секретне питання/відповідь». Клікнувши на неї, ви зможете вибрати питання із запропонованого списку. Якщо ви виберете варіант «Задайте власне запитання», відкриється поле, де ви можете ввести питання самостійно. В поле нижче треба буде вказати відповідь.
7
Після того, як ви вибрали або ввели питання і вказали відповідь, вам необхідно буде в полі нижче вказати відповідь на попередній контрольний питання з міркувань безпеки. Далі введіть ваш пароль і натисніть «Зберегти». Ваші зміни вступили в силу.
Немає кращого способу привчити людину до найбільшої відповідальності за свою необережність ніж дати йому відчути страх від втрати. Саме тому якщо ви дбаєте про безпеку поштової скриньки свого близького і вважаєте, що він недостатньо добре захищений, так як у нього занадто простий секретний питання , подбайте про те, щоб він його змінив на більш складний.
Інструкція
1
Зареєструйтеся в соціальній мережі під іншим ім'ям і прізвищем. Кращий варіант - реєструватися під виглядом дівчини, тому як питання и і логіка жіночої статі викликають менше підозр і можуть бути більш прямолінійними і непослідовними.
2
Протягом декількох тижнів спілкуйтеся в мережі під новим аккаунтом, набирайте нових друзів, викладайте фотографії, міняйте статуси - словом, ведіть себе так, як ніби це ваш аккаунт. Це необхідно для того, щоб аккаунт не був "порожнім" і не викликав підозр у досвідченого користувача соціальних мереж.
3
Додайте свого знайомого, чий секретний питання ви хочете перевірити, в друзі. Мотивуйте додавання будь-якою причиною, аж до того, що вам нудно і ви вирішили подобавлять кого завгодно. Спілкуйтеся, намагайтеся, щоб ваш знайомий зацікавився вами і не розкривайте того, хто ви насправді.
4
Мимохідь потроху переведіть тему в ту, яка стосується секретного питання а. Підштовхніть його до цієї теми, щоб він перший її почав, а потім запитайте його про те, чого стосується його секретний питання . Як тільки ви отримаєте відповідь, перевірте, чи підходить ця інформація.
5
Відразу після того, як ви проникли на його поштову скриньку, розкрийте карти знайомому. Поясніть йому, що варто більш дбайливо ставитися до своєї пошти і поверніть йому пароль від неї.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Oj5Na-ZwyCc