Як відновити загублений пароль.

При кожній новій реєстрації на поштовому домені, в інтернет-магазині, в соціальних мережах потрібно завести пароль. Правила безпеки наполягають - і справедливо - на тому, щоб користувачі ні в якому разі не використовували один і той же пароль для різних реєстрацій, і заводили пароль, який не містить інформації, яка може бути доступна стороннім особам, наприклад, ваш день народження, а також використовували в паролі верхньої і нижній регістр, букви і цифри, а іноді й інші символи - точки, тире і так далі. Не дивно, що за таких умов паролі часто забуваються, і їх доводиться відновлювати.
Інструкція
1
Відновити пароль до ICQ можна безпосередньо на сайті програми http://www.icq.com/ru/. Посилання «Забули пароль?» Знаходиться безпосередньо на головній сторінці. По кліку ви потрапите на сторінку, де необхідно ввести електронну адресу, яку ви вказали при реєстрації в ICQ, і цифри з картини захисту від роботів. Після цього ви натискаєте кнопку «Далі», і на ваш е-мейл приходить лист із посиланням, пройшовши по якій, ви можете завести новий пароль.
2
Приблизно те ж саме актуально і для програми Skype. Якщо ви входите в програму у себе на комп'ютері і розумієте, що не можете згадати пароль, натисніть на посилання «Забули пароль», яка перенаправляє вас на сайт Skype, де ви зможете, так само запровадивши ваш логін або адресу електронної пошти, отримати лист зі посиланням на відновлення пароля.
3
Соціальні мережі (Facebook, Вконтакте, Одноклассники.ру) і блоги (Livejournal, Twitter) працюють за тим же принципом. Головне - пам'ятати адресу електронної пошти, яку ви вказали при реєстрації в даній мережі або блозі.
4
В Livejournal є можливість відновити логін, якщо ви його забули. Для цього необхідно ввести адресу електронної пошти, вказану при реєстрації. В мережі Одноклассники.ру ви також можете відновити пароль за допомогою смс, якщо ви вказували при реєстрації номер вашого мобільного телефону. Майте на увазі, що практично будь-яка мережа або блог при відновленні пароля вимагають введення цифр або слів з картинки для доказу того, що ви є людиною.
5
Дещо складнішою є задача відновлення пароля від електронної пошти. Як правило, будь-який домен при закладі нового логіна вимагає від користувача вибрати контрольне запитання і вказати відповідь на нього. Якщо вам знадобиться відновити пароль, система задасть вам питання, яке ви вибрали, і вам потрібно буде відповісти на нього правильно.
6
Крім того, деякі поштові домени, наприклад, Яндекс.ру, пропонує такі варіанти, як вказування вашого номера телефону або альтернативного електронної адреси для того, щоб ви могли відновити пароль за допомогою смс або листи на другий ящик. Для того, щоб відновити пароль на Яндексі, пройдіть по посиланню «Згадати пароль» під віконцем для введення логіна і пароля. На сторінці, введіть ваш логін і контрольні цифри.
7
На наступній сторінці виберіть із закладок «Секретний питання», «E-mail», «Мобільний телефон» той варіант, який вам підходить. У першому випадку введіть у віконце відповідь на поставлене вам питання, і сайт перенаправить вас на сторінку, де ви зможете ввести новий пароль. У другому вкажіть адресу альтернативного е-мейла - на цю адресу ви отримаєте лист з посиланням, пройшовши по якій, зможете ввести новий пароль. У третьому вкажіть номер телефону у форматі +79031112233. Ви отримаєте смс з кодом, який треба ввести в відкрилося віконечко, і натиснете «Далі». Потім ви опинитеся на сторінці, де треба буде ввести новий пароль.