Як поставити RSS на сайт.

RSS являє собою формат, який використовується для опублікування новин на відповідних сайтах. Але з його допомогою можна публікувати і не тільки новини. Будь-який текст, який можна розділений на кілька частин, може бути опублікований за допомогою RSS.
Інструкція
1
Використовуйте для наповнення контентом вашого сайту систему управління CMS JoomLa. При роботі з цим движком існує два зручних способу підключення RSS: застосування модуля Syndicate, який є вбудованим, і застосування сервісу FeedBurner. Для підключення модуля Syndicate зайдіть на панелі інструментів JoomLa в меню «Розширення», потім виберіть пункт «Менеджер модулів». Перебуваючи в менеджері, натисніть «Створити», якщо модуля немає в списку. Виберіть «Syndicate». У вікні, проведіть необхідні налаштування: назва модуля, його місце розташування і формат. Після виконання цих дій на вашому сайті з'явиться відповідна іконка RSS-розсилки.
2
Для використання FeedBurner зареєструйтеся в сервісі feedburner.google.com, використовуючи акаунт Google. Перейдіть у вкладку My Feeds і введіть адресу вашого сайту. Натисніть «Next». У вікні, виберіть формат 2.0 для RSS. Перейдіть до наступної сторінки. У вікні, заповніть графу «Feed Title», вказавши в ній назву RSS-стрічки. Клацніть по кнопці «Next». Скопіюйте посилання, яка з'явиться внизу вікна.
3
Після реєстрації в сервісі FeedBurner перейдіть до оформлення RSS-стрічки на своєму сайті. Знайдіть відповідну картинку, яка буде використовуватися в якості іконки RSS на вашому сайті.
4
На панелі інструментів адміністратора JoomLa натисніть в меню «Сайт» пункт «Медіа Менеджер». У вікні виберіть папку «Stories». Натисніть «Вибрати файл» і вкажіть шлях до майбутньої іконці RSS. Як тільки іконка завантажиться, створіть модуль «Довільний HTML» за допомогою менеджера модулів.
5
Виконавши необхідні настройки модуля, в розпочатому редакторі, у відповідних тегах вкажіть посилання, отриману від FeedBurner, шлях до іконки і текст, який відобразиться при наведенні на неї. Натисніть «Оновити» та збережіть зміни в модулі.