Як відключити стартову сторінку.

Найчастіше при першому запуску знову встановленого браузера виявляється, що в якості головної сторінки відкривається щось зовсім нецікаве. А іноді завантаження головної сторінки сильно гальмує роботу як браузера, так і комп'ютера взагалі. Що з цим можна зробити? Відповідь проста - відключити стартову сторінку браузера.
Інструкція
1
Щоб відключити стартову сторінку в браузері Google Chrom, натисніть на знак у вигляді гайкового ключа на панелі поруч з адресним рядком. З розгорнувся списку меню виберіть пункт «Параметри». Відкриється вкладка основних налаштувань, де другим пунктом ви побачите «Головна сторінка» і два можливих варіанти відображення головної сторінки: «Відкривати сторінку швидкого доступу» і «Відкрити цю сторінку:» і поле для введення адреси (за замовчуванням тут, як правило, вказана адреса google). Ви можете ввести будь-який інший адресу або вибрати варіант «Відкривати сторінку швидкого доступу», поставивши маркер напроти нього. У цьому випадку при активації Google Chrom вам буде відкриватися сторінка зі слайдами, на яких будуть відображатися найбільш часто відвідувані сайти. Клікнувши на таку мініатюру, ви потрапляєте на відповідний сайт без необхідності вводити його адресу в адресний рядок або вибирати його з закладок «Вибраного».
2
Для відключення стартової сторінки в Internet Explorer, натисніть закладку «Сервіс» в головному меню браузера. З розгорнувся списку виберіть пункт «Властивості оглядача». Відкриється окреме вікно, де вам треба вибрати закладку «Загальні». Першим же пунктом буде «Домашня сторінка» і поле для вказівки адреси сторінки, яка буде відкриватися перші при запуску Internet Explorer. Якщо ви хочете, щоб браузер відкривався з порожньої сторінки, просто не заповнюйте це поле. Якщо в ньому вже вказана адреса (за замовчуванням на комп'ютерах з ліцензійною системою це адреса сайту Microsoft), просто видаліть його і натисніть кнопку «Застосувати», а потім «ОК».
3
Щоб відключити стартову сторінку в Mozilla Firefox, натисніть закладку «Інструменти» в головному меню браузера. Виберіть пункт «Налаштування» з розгорнувся списку меню. У вікні виберіть закладку «Основні». Першою ж рядком ви побачите наступне: «Запуск. При запуску Firefox: »і поле, в якому можна вибрати з трьох варіантів:« Показати домашню сторінку »,« Показати порожню сторінку »,« Показати вікна і вкладки, відкриті минулого разу ». Якщо ви вибрали перший варіант, ви можете змінити адресу домашньої сторінки в поле нижче (за замовчуванням це адреса сайту компанії-виробника). Якщо ви виберете другий варіант, Firefox буде запускатися з порожньої сторінки. При виборі третього варіанту вам відкриються всі вікна і закладки, які були активні при останньому закритті браузера.