Як з'єднати дві атс.

Коли необхідно з'єднати дві АТС (а далеко не кожна людина володіє певними знаннями в даній області), це справа довіряють фахівцям. Однак, якщо ви вважаєте, що можете самостійно виконати цю роботу, перегляньте детальну інструкцію, і вона допоможе вам швидко і грамотно з'єднати дві АТС.
Інструкція
1
Наприклад, з'єднати дві АТС марки Panasonic між собою зовсім не важко. Для цього ввімкнетеся на одній з АТС в аналоговий вхідний порт, а на іншій - у внутрішній аналоговий порт.
2
Після цього, щоб подзвонити з номера першої АТС на номер другий, наберіть код виходу на лінію (наприклад, 81) і потім внутрішній номер. На другий же АТС наберіть внутрішній номер. Для того, щоб в обох випадках була можливість дзвонити по типу 81-внутрішній номер, з'єднайте їх двома проводами. Таким чином, для двостороннього з'єднання потрібні міні-АТС з двома зовнішніми лініями (або СО).
3
Програмування АТС дозволяє зробити так, щоб з внутрішніх номерів був можливий вихід виключно на вашу міську лінію, а також зробити аналогічну процедуру з номерами другої АТС. Якщо вам не подобається цей варіант, встановіть спеціальну програму-тарифікатор.
4
Можна пов'язати і дві АТС, що знаходяться в різних містах. Для цього вам необхідний корпоративний канал зв'язку. За даним каналу без проблем передається сигнал. При необхідності скористайтеся який-небудь з компаній, що спеціалізуються на відправленні по інтернету ypn.
5
Для цього: - простягніть VPN через інтернет; - підключіть ваші АТС до VPN; - трохи перепрограмуйте АТС.
6
Також можливий ще один варіант підключення. Для нього вам необхідні якісний інтернет-провайдер і два VoIP шлюзу. Існує безліч способів з'єднання цих шлюзів. Найпростіший з них: зверніться до виробника головною встановленої АТС або продавцеві в магазині і придбайте для підтримки VoIP додаткову плату. Вона дозволить передавати безпосередньо в мережу IP телефонний трафік. Але у цього способу є деякі недоліки. Наприклад, не у всіх АТС є можливість розширення, ціна фірмової плати може досягати декількох тисяч доларів. Фірма, яка буде вас обслуговувати, також візьме пристойні гроші за перепрограмування АТС.
7
Для вирішення цієї проблеми купите і підключіть додатковий пристрій - SIP шлюз (VoIP шлюз). АТС Panasonic може працювати і з іншими АТС. Для цього в деяких випадках у зв'язку з різним напругою ви повинні будете купити адаптер.
Програмування АТС - завдання непросте і вимагає особливих знань і навичок. Щоб уникнути несправностей і як наслідок - простоїв у роботі, рекомендується звернутися до фахівців. Як правило, програмування АТС вчать на спеціалізованих курсах, організованих виробником обладнання. Існують загальні принципи і правила, відповідно до яких програмується більшість сучасних АТС.
Вам знадобиться
  • - системний телефон;
  • - комп'ютер;
  • - USB-кабель;
  • - диск з драйвером і програмою управління.
Інструкція
1
Підготуйте обладнання до програмування. Для початку підключіть всі міські телефонні лінії до відповідних портів АТС. Зазвичай в термінології телефонії такі порти позначаються буквами CO.
2
Підключіть всі внутрішні телефонні лінії до відповідних портів АТС. Ці порти бувають двох типів - цифрові і аналогові. Позначаються вони літерами EXT. Кожен порт відповідає внутрішньому номером 101, 102, 103 і т.д. До цифровим портам підключаються системні телефони. Такі телефони зазвичай поставляються разом з АТС і не працюють без неї. Явну відмінність системного телефону від звичайного аналогового апарату - наявність великої кількості лампочок навпроти кнопок швидкого набору.
3
Підключіть АТС до комп'ютера за допомогою USB-кабелю, якщо у АТС є USB-порт. Потім встановіть на комп'ютер драйвер АТС, програму управління АТС.
4
Якщо USB-порт є, програмуйте АТС з комп'ютера. Для цього запустіть програму управління АТС. Вкажіть порт USB, за яким АТС буде програмуватися. Потім підключіться до АТС, ввівши пароль на програмування і пароль на вхід. Стандартний пароль - 1234.
5
Якщо USB-порту немає, програмуйте АТС з системного телефону. Для того щоб телефон мав права на програмування, його необхідно підключити до порту EXT1, який відповідає номеру 101. Для входу в режим програмування натисніть кнопку «Program», а потім на цифровій клавіатурі телефону наберіть комбінацію «зірочка», «грати». Буде запитаний пароль на підключення. Тут також підійде стандартний пароль 1234.
6
Після входу в систему обов'язково налаштуйте основні функції, критичні для працездатності системи. Спочатку налаштуйте план нумерації. Тут прописуються імена абонентів та їх відповідність внутрішнім номерам. Для цього в графі «Ім'я» навпроти внутрішнього номера введіть бажане ім'я, яке буде відображатися на системному телефоні.
7
Налаштуйте міські лінії. Необхідно виставити тональний або імпульсний режим ліній. Це потрібно для здійснення викликів з АТС по міських лініях. Для цього у спадному меню «Режим набору» виберіть відповідний лінії режим.
8
Налаштуйте розподіл вхідних викликів. Відповідно до таблиці розподілу будуть дзвонити ті чи інші внутрішні телефони. За замовчуванням дзвонять всі телефони при виклику по будь-який міський лінії. Для цього потрібно проставити галки в таблиці в графі внутрішнього номера і вказати, через якийсь час від початку виклику апарат повинен почати дзвонити.
9
Для збереження налаштувань натисніть кнопку «Застосувати» при програмуванні з комп'ютера або кнопку Store при програмуванні з системного телефону.
10
Завершивши роботу, закрийте програму і відключіть USB-кабель, якщо АТС програмується з комп'ютера або натисніть кнопку Program для виходу з режиму програмування, якщо АТС програмується з телефону.