Обліковий запис: Як її відключити.

Операційна система Windows спочатку розрахована на декількох користувачів. Для того, щоб зберігати параметри конкретного користувача, необхідно створення індивідуальних акаунтів для кожного з них. А при необхідності їх можна буде відключити.
Інструкція
1
Відкрийте меню «Пуск» і зайдіть в «Панель управління» (або скористайтеся ярликом на робочому столі). В «Панелі управління» відкрийте службу «Облікові записи користувачів», за допомогою якої здійснюється управління та налаштування акаунтів в операційній системі "Windows". У вікні цієї служби відображаються всі акаунти користувачів даної операційної системи.
2
Виберіть обліковий запис користувача, яку необхідно відключити і натисніть на її значок. В результаті цього відкриються настройки аккаунта. Для відключення облікового запису користувача натисніть на посилання "Видалення облікового запису".
3
Потім виберіть дію, яку слід провести з файлами видаляється аккаунта. Ці дані можна зберегти у вигляді файлів облікового запису адміністратора, або повністю видалити з комп'ютера. Після вибору необхідного дії підтвердіть видалення акаунта користувача.
4
Якщо вам необхідно залишити тільки один акаунт користувача на комп'ютері, то вимкніть також обліковий запис під назвою «Гість». Даний акаунт використовується для входу в систему з максимально обмеженими правами. Для того, щоб відключити дану обліковий запис, відкрийте службу «Облікові записи користувачів», натисніть в ній кнопку з написом «Гість» і виберіть команду «Відключення облікового запису« Гість ».
5
Тепер при включенні комп'ютера вибір облікового запису для входу надаватися не буде. Зверніть увагу, що обліковий запис «Гість» відключається лише тимчасово і не видаляється повністю. При бажанні ви зможете включити його назад, виконавши аналогічну послідовність дій.
Зверніть увагу
Відключати і видаляти можна будь-яку обліковий запис, крім аккаунта «Адміністратор». При цьому кілька користувачів можуть володіти правами адміністратора, але головним залишиться тільки один.