Як знайти щось на жорсткому диску.

Мабуть, немає такого користувача комп'ютера, який би не втрачав потрібний документ, фотографію або пісню на своєму жорсткому диску. І, здавалося б, усі знають про те, що в Windows є пошук, однак, знайти щось буває зовсім не просто. Виявляється, треба знати, як шукати!
Інструкція
1
Перше, що потрібно знати - це як викликати панель пошуку. Як і багато інших дій в Windows, виклик вікна пошуку можна здійснити мінімум двома способамі.1. Натиснути меню «Пуск» і вибрати пункт меню «Пошук» .2. Натиснути одночасно клавішу «Windows» (клавіша зі значком у вигляді віконця) і клавішу «F» .І в тому, і в іншому випадку перед вами відкриється вікно пошуку Windows.
2
Друге, що вам слід зробити - це в лівій панелі вікна пошуку вибрати потрібний вам параметр поіска.1. Якщо ви шукаєте мультимедійні файли - вибирайте розділ пошуку «Зображення, музику або відео» .2. Якщо ви шукаєте документи - вибирайте розділ пошуку «Документи (текстові файли, електронні таблиці і т.д.). 3. Якщо ви не впевнені, який саме ви шукаєте файл - вибирайте розділ «Файли і папки» .В общем-то, будь-який файл можна шукати, вибравши розділ «Файли і папки», але швидкість пошуку по конкретному розділу буде вище.
3
Третє, що вам слід зробити - в меню вибрати віконце «Частина імені файлу або ім'я файлу цілком» і вписати сюди назва шуканого файлу, і трохи нижче, в віконці «Пошук в:» вибрати ту частину жорсткого диска, де може перебувати потрібний файл. Якщо ви не впевнені точно в назві файлу, можна ввести одне слово з назви або навіть частина слова. Якщо ви не впевнені, де саме на жорсткому диску комп'ютера знаходиться втрачений файл або папка, ви можете в віконці «Пошук в:» вибрати «Мій комп'ютер», і в цьому випадку пошукова система буде шукати по всьому жорсткому диску. Налаштувавши параметри пошуку під свої потреби, натискайте кнопку «Знайти» і буде проведений пошук, а його результати будуть представлені в правій частині вікна пошуку.
Корисна порада
Якщо ви не знаєте назви файлу, але вам відомо, що це файл певного типу, ви можете задати особливі параметри для пошуку. Якщо ви шукаєте файл формату mp3 в рядку пошуку введіть * .mp3 і постарайтеся обмежити область пошуку певної папкою або розділом жорсткого диска. Пошуковик знайде всі файли такого формату в тому місці, яке ви вказали. Точно також можна шукати файли будь-якого формату, наприклад * .doc, * .txt, * .avi, і т.д.