Як обмежити швидкість інтернету.

Іноді користувачі інтернету можуть відчувати незручності, коли одні члени родини використовують його для розваг, а інші - для роботи. Тим не менш, ви можете використовувати обмеження пропускної здатності з'єднання, щоб переконатися, що ви зможете спокійно займатися справами, не турбуючись про недостатню кількість трафіку.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - додаток Traffic Shaper XP;
  • - додаток NetLimiter.
Інструкція
1
Скачайте на сайті http://www.bandwidthcontroller.com/додаток Traffic Shaper XP. Двічі клацніть по файлу установки TrafficShaperXpSetup.exe по завершенні завантаження. Натисніть «Далі» і дотримуйтесь інструкцій по установці програмного забезпечення.
2
Клацніть «Готово», коли процес установки буде завершений. Відкрийте Traffic Shaper XP, з'явиться вікно із заголовком «Ласкаво просимо в майстер настройки мережі». Клікніть «Далі».
3
Використовуйте меню «Швидкість скачування» і «Швидкість завантаження», щоб визначити швидкість підключення до інтернету (в кілобітах в секунду). Тут ви можете також вибрати вже зумовлені значення та вказати вашу швидкість вручну. Натисніть «Далі».
4
Виберіть мережеве підключення, для якого ви хочете обмежити швидкість. У більшості випадків вибирати слід «Підключення по локальній мережі». Натисніть «Далі» і кнопку «Готово», щоб зберегти настройки.
5
Скачайте додаток NetLimiter на сайті http://www.netlimiter.com/. На відміну від інших подібних утиліт, які є безкоштовними, NetLimiter 2 Lite являє собою безкоштовну ознайомлювальну версію. Після 28-денного пробного періоду вам необхідно буде придбати дане програмне забезпечення для подальшого використання.
6
Двічі клацніть по файлу установки nl_2011_lite.exe. Натисніть «Далі», дотримуйтесь інструкцій по установці програмного забезпечення, а потім перезавантажте комп'ютер при появі відповідного запиту. Після перезавантаження комп'ютера значок NetLimiter з'явиться в системному треї.
7
Клацніть по значку NetLimiter, а потім натисніть "Відкрити". Зайдіть в розкрилося меню і введіть тип визначення швидкості з'єднання. Наприклад, якщо ви хочете обмежити підключення до 1 мегабіта на секунду, виберіть «Мбіт».
8
Помістіть курсор в поле «Швидкість скачування». Зітріть відображене число і введіть бажану швидкість роботи інтернету.
Все параметри роботи сучасного, високотехнологічного двигуна закладаються виробником в електронний блок керування силовою установкою - ЕПП, який розміщується в салоні автомобіля, під передньою панеллю. Як правило, конструктори встановлюють програмне забезпечення, що обмежує розвиток максимальних обертів двигуна, і, відповідно, автомобіль обмежується в наборі максимальної швидкості.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер,
  • спеціальне програмне забезпечення.
Інструкція
1
Для внесення змін в параметри, встановлені на заводі-виробнику, по роботі двигуна, необхідно виконати процедуру, іменовану "чип-тюнінг".
2
Зміна попередньо встановлених параметрів електронного блоку управління двигуном необхідно довіряти тільки фахівцям високої кваліфікації, які мають вищу освіту.
3
За бажанням замовника може бути зроблено зняття обмеження в наборі швидкості автомобілем. Для досягнення бажаного результату в блок керування можна інсталювати програму "Спорт", яка змінить параметри роботи двигуна з "помірних", встановлюваних в заводських умовах, на "спортивні".
Зверніть увагу
Незважаючи на збільшення потужності двигуна і зняття обмеження швидкості автомобіля, власнику необхідно враховувати той факт, що внесені зміни, неминуче тягнуть за собою скорочення термінів експлуатації машини, а також вимагають більш високої професійної підготовки водія для керування подібним автомобілем.
Корисна порада
Перш ніж зважитися на "чип-тюнінг", необхідно ретельно зважити всі "за" і "проти", і тільки після цього, з холодною головою, приймати рішення про внесення змін в параметри робочих процесів силового агрегату.