Як створити проксі.

Для створення власного проксі-сервера можна використовувати роутер, маршрутизатор, стаціонарний комп'ютер або навіть ноутбук. Останній варіант має сенс приймати в розрахунок при підключенні до інтернету декількох мобільних комп'ютерів.
Вам знадобиться
  • - ноутбук або стаціонарний ПК.
Інструкція
1
Спочатку визначте, який з ваших ноутбуків виконуватиме функції проксі-сервера. Рекомендують вибирати для цієї мети найпотужніший мобільний комп'ютер. Врахуйте також, що він повинен бути постійно включений для доступу в інтернет другого ноутбука. Підключіть до мережевої карти обраного мобільного комп'ютера мережевий кабель провайдера.
2
Налаштуйте підключення до інтернету в звичайному режимі. Залиште на час це підключення і створіть бездротову локальну мережу. В Windows Seven цей процес значно спростили. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом, якшо по значку мережі в треї. Перейдіть в меню «Управління бездротовими мережами».
3
Натисніть кнопку «Додати». Вкажіть тип мережі «комп'ютер-комп'ютер». Задайте ім'я для вашої майбутньої бездротової мережі, виберіть тип безпеки і введіть досить складний пароль. Натисніть кнопки «Далі» і «Готово».
4
Відкрийте настройки бездротового мережевого адаптера. Виберіть протокол інтернету TCP/IPv4 і натисніть кнопку «Властивості». Встановіть статичний IP-адресу для цього адаптера, рівний 176.176.176.1.
5
Тепер включите другий мобільний комп'ютер. Підключіться до бездротової мережі, створеної на першому комп'ютері. Відкрийте властивості адаптера, як це описано в попередньому кроці. Введіть наступні параметри пунктів меню, що з'явиться: 176.176.176.2 - IP-адреса; 255.255.0.0 - Маска підмережі; 176.176.176.1 - Основний шлюз; 176.176.176.1 - Бажаний сервер DNS.
6
Тепер відкрийте властивості підключення до інтернету першого ноутбука. Якщо для з'єднання з провайдером ви використовуєте VPN-підключення, то у вас мало з'явитися два значка: локальна мережа та інтернет. Виберіть значок інтернету. Відкрийте меню «Доступ». Дозвольте використовувати це з'єднання іншим користувачам мережі, встановивши біля першого пункту прапорець. Вкажіть вашу бездротову мережу. Збережіть установки.