Як знімається друкована голівка.

В струменевих принтерах при тривалому їх використанні засмічується друкуюча головка. В цьому випадку якість друку може погіршуватися: фарби починають розмиватися, можуть з'являтися смуги. Тоді виникає необхідність промити і почистити друкувальну голівку. Звичайно ж, перед чищенням її необхідно витягти з принтера.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - принтер Canon.
Інструкція
1
Моделей принтерів дуже багато, але нижче буде розглянуто процес зняття друкуючої головки на прикладі принтерів фірми Canon. Бо саме принтери цієї компанії є найбільш популярними. Для подальших дій принтер необов'язково повинен бути підключений до комп'ютера. Так що можете поставити його туди, де вам буде зручно. Але потрібно підключення до електромережі.
2
Підключіть принтер до електромережі, після чого увімкніть живлення на ньому. Зачекайте приблизно десять секунд. Відкрийте кришку принтера, каретка з друкуючої головкою почне рухатися і через кілька секунд зупиниться. Уважно вивчіть друкувальну голівку. Знизу біля неї знаходиться важіль. Саме він і фіксує друкувальну голівку. Візьміть цей фіксуючий важіль і легенько перемістіть вгору. Коли він виявиться вгорі, можете витягувати друкувальну голівку. Якщо в найближчі кілька годин ви не плануєте підключати головку до принтера, закрийте кришку і вимкніть живлення.
3
Якщо вам необхідно з друкуючої головки витягти картридж, просто потягніть його легенько на себе. Для того щоб встановити картридж назад, просто вставте його в гніздо і легенько натисніть вперед, поки не почуєте клацання. Цей клацання і буде означати, що картридж зафіксовано в друкуючій голівці.
4
Щоб встановити друкувальну головку назад у принтер, увімкніть його. Відкрийте кришку принтера і дочекайтеся, поки не зупиниться каретка. Встановіть друкувальну голову в роз'єм, звідки вона була витягнута. Після цього просто опустіть фіксуючий важіль в нижнє положення. Закрийте кришку принтера.
5
Коли після установки головки ви вперше будете друкувати, з'явиться діалогове вікно із запитом, чи була замінена одна з чорнильниць, якщо ви не замінювали картридж, натисніть «Ні». Це допоможе програмному забезпеченню принтера правильно визначати рівень залишилися в картриджах чорнила.