Як змінити ціну.

В умовах ринкової економіки вартість товару може варіюватися у зв'язку з різними на те причинами. Якщо продукцію не купують, або не сезон, або товар прострочений і т.д., позбутися його швидше можна, лише віддаючи за безцінь.
Інструкція
1
Якщо ви - покупець, пам'ятайте: збити ціну на товари та послуги просто. Торг - найоптимальніший варіант. Навіть якщо річ вам з першого погляду дуже сподобалася, не показуйте свої емоції продавцю. Постарайтеся знайти в товарі недолік і неодмінно вкажіть на нього. Якщо ваш аргумент досить вагомий, то вам підуть на поступки.
2
Якщо причепитися ні до чого абсолютно, постарайтеся «замучити» продавця. Якщо це одяг, приміряйте її багаторазово, нібито сумніваючись в придбанні. Якщо ж це товар з іншого сегмента, стоїть «вибирати» повільно і скрупульозно. Створіть чергу - велика ймовірність, що товар вам віддадуть за максимальною знижці, розраховуючи лише на те, щоб ви пішли швидше.
3
Зрозуміло, такі трюки в фірмових салонах дії не набудуть. Але й бутик вам теж буде легко «обдурити». Купіть річ за встановленою ціною, а через день принесіть її назад. Щоб товар прийняли назад, він повинен бути у відмінній якості, тобто неношені. Як тільки в обмін на чек ви отримаєте свої гроші, попросіть когось із знайомих навідатися в цей салон. Швидше за все, шукана річ знайдеться в «розпродаж», звідки ваш повірений віднесе її назад, але вже за половину її вартості.
4
Про розпродажах варто розповісти окремо. Щоб заощадити свої гроші на одязі та аксесуарах, пам'ятайте, що продавці віддають фірмові речі дешево під кінець сезону. У цей період ви отримуєте відмінну можливість одягнутися стильно і практично задарма. Правда, мінус полягатиме в тому, що обновки вам доведеться притримати. Приміром, куплені в кінці літа маєчки знову будуть актуальні тільки під кінець весни.
5
У випадку, якщо ви, навпаки, не купуєте, а продаєте, при зміні ціни керуйтеся сезонним фактором, наявністю попиту на товар, його можливим терміном придатності і модою (якщо ваш асортимент - одяг). Щоб не залишатися в дурнях, не забувайте своєчасно займатися моніторингом цінової політики у конкурентів.